Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Кураторська резиденція SWAP: UK/Ukraine оголосила Open Call
Название (сокращённое отображение): 
Стартував другий етап резиденцій для кураторів сучасного мистецтва SWAP: UK/Ukraine Curatorial Residency. Програма має на меті об’єднати професіоналів з України та Великобританії, для підтримки їхнього професійного розвитку та сприянню міжнародній співпраці

Британська Рада в Україні та Ліверпульська бієнале раді повідомити про запуск другого етапу резиденцій для кураторів сучасного мистецтва SWAP: UK/Ukraine Curatorial Residency.

"Цього року ми шукаємо помічника куратора, що приєднається до команди Ліверпульскої бієнале під час захоплюючого періоду підготовки до відкриття 10-ї, ювілейної, Бієнале сучасного мистецтва у Ліверпулі. Успішний кандидат буде відігравати ключову роль у підтримці програмної команди Бієнале", - кажуть організатори.  
Програма резиденцій SWAP має на меті об’єднати професіоналів з України та Великобританії, для підтримки їхнього професійного розвитку та сприянню міжнародній співпраці. Успішний кандидат отримає унікальний професійний досвід та менторську підтримку від кураторської команди Ліверпульскої Бієнале.
 
 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9