Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Кураторська екскурсія виставкою «Лабіринти Аксініна»
Название (сокращённое отображение): 
Кураторська екскурсія Оксани Баршинової «Про самобутність і оригінальність індивідуальної манери Аксініна» відбудеться 10 грудня в Національному художньому музеї України. Захід стане заключним у рамках виставки «Лабіринти Аксініна»

10 грудня о 14:00 в Національному художньому музеї України відбудеться кураторська екскурсія Оксани Баршинової «Про самобутність і оригінальність індивідуальної манери Аксініна».

Творам Олександра Аксініна притаманні інтелектуальність і герметизм змісту, апеляція до східної філософії, рафінованість техніки. Цікаво простежити, як творчість Аксініна як представника андеграунду пов’язана зі світом альтернативної культури пізнього радянського періоду, з сучасними мистецькими практиками Польщі, Естонії, Росії.Як сьогодні ми оцінюємо внесок Аксініна в мистецтво його часу? Як його безперечно яскрава мистецька індивідуальність виглядає в контексті світових тенденцій? Як його творча спадщина здатна змінити наш погляд на українське мистецтво другої половини ХХ століття?

За відповідями на ці запитання приходьте у неділю на підсумкову кураторську екскурсію Оксани Баршинової – адже це останній шанс потрапити у «Лабіринти Аксініна» в НХМУ.

 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9