Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм
Название (сокращённое отображение): 
У Харкові завтра, 12 квітня, відбудеться міжнародний семінар «Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм». Для участі запрошені представники Європейського Союзу

Завтра, 12 квітня, у Харкові (вул. Благовіщенська,1, Коворкінг Fabric.space) відбудеться міжнародний семінар «Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм», ініційований Міністерством культури України в рамках Року охорони культурної спадщини.

Під час семінару  відбудеться презентація програм, ініціатив та проектів Європейського Союзу та Ради Європи – «Європейський рік культурної спадщини», «Ініціативи Ради Європи в сфері культурної спадщини»,  «Європейські культурні маршрути», спрямованих на поширення обізнаності про культурну спадщину як важливий ресурс розвитку регіонів та як основу соціальної згуртованості місцевих громад.

Відкриватимуть міжнародний семінар «Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм» Міністр культури України Євген Нищук та голова Харківської ОДА  Юлія Світлична.

Для участі у семінарі запрошені представники Європейського Союзу, Секретаріату Ради Європи, групи організаторів Європейського року культурної спадщини 2018, Європейського інституту культурних маршрутів та координатори європейських програм. Серед спікерів заходу: Тетяна Шульга (Представництво ЄС), Дорота Пишна-Нігге (голова групи Європейського року культурної спадщини 2018), Світлана Фоменко (перший заступник Міністра культури України), Франциск Пла (Секретаріат Ради Європи), Галина Малініна (національний координатор Днів європейської спадщини від України).

Також у рамках події представлять кращі європейські та вітчизняні практики -  Рамон Монте, координатор культурного маршруту «Prehistoric Rock Art Trails» (Іспанія);  Віктор Соренссен, координатор культурного маршруту «JewishHeritage» (Іспанія); Кароліна Фішер, директор культурного маршруту «Via Regia» (Німеччина); Еліса Джованетті, президент культурного маршруту «ATRIUM» (Італія); Євген Забарило, голова ГО «Культурна платформа Закарпаття» (Україна);  Федір Бойцов, голова ГО Pixelated Realities (Україна); Петро Вихопень, міський голова Жовкви (Україна) та інші.

Для участі у заході запрошуються представники сфер культури, туризму та культурної спадщини, а також зацікавлені інституції області. Зареєструватись можна до 10 квітня 2018 року.

 

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9