Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Корпорація Steinway Musical Instruments залучає інвестиції
Название (сокращённое отображение): 
Корпорація Steinway Musical Instruments залучає інвестиції

Всесвітньо відома корпорація Steinway Musical Instruments, до складу якої окрім легендарної компанії Steinway & Sons входять також провідні виробники духових та ударних інструментів Bach, Conn, King, Holton, Selmer, Armstrong, Leblanc, Ludwig, Musser та ін., оголосила про намір продати частину своїх акцій з метою залучення нових інвестицій та оптимізації управління. Найімовірнішим покупцем стане глобальна інвестиційна компанія-мільярдер Kohlberg & Company, яка у понеділок 1 липня ц. р. оголосила про намір придбати усі виставлені на продаж акції Steinway Musical Instruments, Inc. за ціною на 15% вищою, ніж ринкова – $35.00 за акцію. Менеджмент корпорації вважає, що зміна форми власності з публічної на приватну є вигідною для всіх зацікавлених сторін і не вплине на стосунки корпорації з акціонерами, співробітниками, артистами та дилерами.

Kohlberg & Company є однією з провідних приватних інвестиційних компаній США, з кількамільярдними ресурсами і значним досвідом у галузі споживчих товарів. До оприлюднення пропозиції на покупку акцій корпорації, команда фахівців Kohlberg ретельно проаналізувала фінансові результати діяльності Steinway Musical Instruments, Inc. та її плани на майбутнє. Традиції майстерності, відданість знаковому брендові та потужна мережа дилерів по всьому світу переконали Kohlberg & Company у цінності та довгострокових можливостях зростання корпорації.

Відповідно до усталених процедур Steinway Musical Instruments, Inc. має півтора місяця на прийняття рішення щодо цієї пропозиції. Більшість фінансових експертів вважають, що корпорація рекомендуватиме власникам акцій погодитися на пропозицію Kohlberg & Company. Сума угоди, завершення якої очікується у третьому кварталі ц.р., за попередніми оцінками складе не менше $438 000 000.

Інформація з сайту www.steinway.com.ua

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9