Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Концерт-презентація альбому Фоми та гурту Мандри "Час Летить"
Название (сокращённое отображение): 
Фома та гурт «Мандри» презентують 14 грудня ювілейний, новий альбом «Час Летить», що складається з пісень які були написані, і записані на студії, протягом 2013-2017 років під час подій Майдану та війни за Незалежність

14 грудня 2017 року Фома та гурт «Мандри» презентують ювілейний, новий альбом «Час Летить». Він складається з пісень які були написані, і записані на студії, протягом 2013-2017 років під час подій Майдану та війни за Незалежність. Також в альбом ввійшли два раніше офіційно не виданих твори - " Знову день переходить у ніч" , та " Коли упаде сніг".

Родзинкою альбому є кавер версія пісні Василя Гонтарського "Чорна Гора", яку мандрівники записали з духовою секцією оригінального складу учасників гурту " Вася Club" Саідом Сагітовим та Антоном Бурико. А також - велика кількість запрошених музикантів , які брали участь в роботі над альбомом. Украінський скрипаль з Канади Василь Попадюк, який записав свою партію в головній пісні альбому «Час Летить».

Композитор Сергій Сидоров, автор саундтреку до фільму "Сторожова Застава", його оркестровки є в пісні "Гради Вогняні". Духова секція гурту "The Вйо", яких можна почути в реггі- госпелі на вірші Тараса Шевченко "Думи Моі" та у "Карпатській пісні". Мультінструменталісти Кирило Бородін та Марія Хмельова з "Гурт Йогурт” - учасники нового складу "Мандрів". Президентський симфонічний оркестр під керіництвом Анатолія Молотая, що виконали фінальну пісню альбому "Коли упаде сніг”, та багато інших. Альбом " Час Летить" є підсумковою роботою старого складу та концепції гурту «Мандри», і є ретроспективою буремного часу минулого десятиріччя.

До деяких пісень з альбому відзняті відеокліпи. В серпні 2017 року, в пам‘ять про загиблих українських воїнів було представлено кліп на пісню "Гради Вогняні". Цей незвичайний кліп змонтовано з документальних фото і відео українських фотографів Олександра Глядєлова, Максима Дондюка, Маркіяна Лисейко та Олеся Кромплітца, відзнятих протягом війни з 2014 по 2017 рік у найгарячіших точках від Слов‘янська до шахти Бутівка. Режисером та автором концепції кліпу став Сергій Фоменко. Також відзнято і змонтовано ще два відео. На пісню " Час Летить"- режисера Сергія Заболотного та оператора Павла Попкова, та "Думи Мої" - режисер та автор ідеї Сергій Фоменко.

Відео та пісня "Час Летить" стануть тізером та головним саундтреком документального ігрового фільму , що розповідає глибоку та ліричну історію життя видатного українського митця 20-го сторіччя Василя Кричевського, на тлі хроніки Часу що Летить.

Анімаційний кліп на реггі-госпел «Думи Мої» так само є унікальним творчим релізом, адже він створений з поезії, рукописів, картин та малюнків Тараса Шевченка, анімованих технологією 3D графіки художником Ігорем Загребнюком.

Концертна програма презентації складається не лише з пісень нового альбому , але і з найкращих пісень та хітів створених Фомою та гуртом «Мандри» за минуле 20-ти річчя. А також з популярних народних пісень, та пісень видатних українських авторів Володимира Івасюка, Миколи Мозгового, Василя Гонтарського, Богдана Весоловського та Антіна Дербіша, чия творчість надихає музикантів та є співзвучною.

Альбом «Час Летить», записаний на “SvOboda Records” та “White Studio”, буде виданий в грудні 2017 року лейблом Comp Music/ Universal.

Тур «Час Летить» на підтримку нового альбому Фоми та гурту «Мандри» розпочався у серпні 2017 року концертами для вояків та мирних мешканців на Сході України, і вже відбувався у Авдіівці, Бахмуті, Попасній, Торецьку, Волновасі та Маріуполі. Протягом 2017-2018-2019 років, за планом, всеукраїнський та світовий тур «Час Летить» має відбутися у найбільших містах України , Європи, США та Канаді. А також у інших країнах світу. 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9