Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Конкурсний відбір учасників тренінгової програми «Культ чи культура. Школа музейних компетенцій»
Название (сокращённое отображение): 
У липні 2018 для українських музейників працюватиме 5-денна тренінгова програма «Культ чи культура. Школа музейних компетенцій»

Під час 5-денної теоретичної сесії (3–7 липня 2018 року) учасники тренінгу «Культ чи культура. Школа музейних компетенцій» спільно із провідними українськими та німецькими фахівцями досліджуватимуть феномен сучасного музею, його місце та роль у суспільстві як інституції пам’яті, потенціал до розвитку та налагодження ефективної взаємодії з громадою. Акцент буде зроблений на актуальних питаннях інтерпретації колекцій, сучасних методах та форматах роботи, особливостях застосування учасницьких практик, нових формах музейної комунікації тощо.

У межах практичної частини учасники отримають можливість здобути міні-грант для реалізації власного проекту по темі навчання. Допомогу в реалізації експериментальних проектів надаватимуть досвідчені фасилітатори та музейні експерти.
До участі в тренінговій програмі у 2018 році запрошуються працівники музеїв Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.
Вимоги до кандидатів:
• Кандидати на участь у курсі мають працювати у штаті музею Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської або Херсонської області;
• Кандидати мають звільнити свій час від робочих та інших обов’язків на період проходження курсу;
• Кандидати мають висловити готовність активно транслювати набуті знання та досвід серед колег на місцевому рівні як фахівці-практики чи тренери;
• Від одного музею можуть бути подано декілька заявок. Кожен кандидат матиме рівні шанси та можливості.
Як подати заявку на участь в тренінговій програмі:
Для участі в конкурсі потрібно заповнити онлайн-анкету до 18:00 21 червня 2018 року.
Програма є логічним продовженням тренінгу «Культ чи культура. Розвиток учасницьких практик в музеї», що проходила у Харкові 2016 року для музейників Харківської та Запорізької областей.
Тренінгова програма реалізується Українським центром розвитку музейної справи (Київ) у співпраці Goethe-Institut в Україні. Проект здійснюється за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Українського інституту національної пам’яті.
 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9