Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Конкурс відеопоезії «МонОкль» 2017
Название (сокращённое отображение): 
Мистецький фестиваль "Ї" презентує перший конкурс відеопоезії для молодих українських авторів та режисерів «МонОкль» 2017. Роботи приймаються до 5 квітня 2017 року (включно)

Мистецький фестиваль "Ї" представляє перший конкурс відеопоезії «МонОкль» 2017- це мистецький трамплін для молодих українських авторів та режисерів, які мають про що розповісти вибагливому глядачеві. Це заразом і справжній поєдинок для тих, хто вміє бути собою не лише у рядках, а й у непроминальних кадрах.

Мета конкурсу:
• Популяризація сучасної української поезії та підтримка творчості молодих авторів.
• Сприяння розвитку міжмистецької взаємодії.
• Привернення уваги до відеопоезії як порівняно нового жанру кіномистецтва та особливої форми передачі авторського світосприйняття. Умови участі у конкурсі:
• До участі у конкурсі приймаються зафільмовані твори сучасної авторської поезії.
• Мова творів – українська.
• Відеопоезія неодмінно має містити субтитри із зазначеними назвами поетичного твору та музичної композиції (якщо така використовується як супровід), а також автора, режисера та усіх учасників знімального процесу.
• Зйомка відеоматеріалів і їх монтаж не передбачає жодних обмежень, оскільки є елементами творчого процесу.
• Тривалість стрічки не може перевищувати 5-ти хвилин*.
• Вік учасників (16-35 років).
• Роботи не повинні мати антиукраїнський, рекламний та відверто еротичний характер, містити заклики до будь-якого виду дискримінації та ненависті.

Роботи приймаються до 5 квітня 2017 року (включно). Усі отримані відеоматеріали будуть розміщені на YouTube-каналі мистецького фестивалю «Ї». За результатами експертного оцінювання 10 кращих відеопоезій буде оприлюднено у розділі шорт-ліст (25 квітня 2017 року) та пізніше транслюватимуться у ході одного із фестивальних днів (12-14 травня 2017 року). Саме тоді стане відомо ім’я переможця конкурсу, який отримує іменну статуетку Першого конкурсу відеопоезії «МонОкль».

 

 

Дата і час

23 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9