Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Компанія Soundcraft пропонує Soundcraft ViSi Remote іPad
Название (сокращённое отображение): 
Компанія Soundcraft пропонує Soundcraft ViSi Remote іPad

Компанія Soundcraft оновила програмне забезпечення Soundcraft ViSi Remote iPad, що дозволяє керувати мікшерами серії Vi. Нова версія програми знаходиться у вільному доступі на сторінці iTunes. ViSi Remote дозволяє одному iPad керувати багатьма мікшерами серії Soundcraft Vi або Si Compact у межах однієї бездротової мережі.
Soundcraft ViSi Remote надає можливість користувачеві у межах концертної споруди здійснювати мікшування віддалено від пульта й водночас не лише налаштовувати рівні вхідних каналів, але й настроювати рівні “aux” та “matrix”, а також рівні та графіку налаштувань еквалайзера на виходах шини. Програма ViSi може керувати усіма мікшерами серії Soundcraft Vi.
Одна програма ViSi Remote може контролювати змішану мережу мікшерів серій Vi та Si Compact. Такого ви не знайдете в жодній іншій подібній системі. Будь-хто може завантажити безкоштовну програму та ознайомитись з її функціями, навіть якщо не має власного мікшеру.
Для під'єднання мережі мікшерів до бездротового маршрутизатора, а також iPad програма використовує HARMAN HiQnet.
Щоб досягти більшої гнучкості, можна використовувати декілька планшетів iPad у одній мережі, навіть з одним і тим же мікшером. Наприклад, окремі артисти можуть контролювати свої власні моніторні сигнали.

 
Інформацію надано офіційним дистриб’ютором HARMAN в Україні CП «КОМОРА»

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9