Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Колумбійський архітектор прочитає лекцію в Києві
Название (сокращённое отображение): 
Освітня платформа CANactions запрошує 26 липня на лекцію Джуліана Рестрепо «Життя після Києва», що відбудеться в креативному просторі IZONE. Мова: англійська

Освітня платформа CANactions запрошує на лекцію Джуліана Рестрепо «Життя після Києва», яка відбудеться у четвер, 26 липня, о 19:00 в креативному просторі IZONE, вулиця Набережно-Лугова, 8, Київ.

 У 2011 році колумбійське бюро Taller стало переможцем відкритого міжнародного архітектурного Конкурсу «Благоустрій центральної частини міста Києва до Євро 2012», який змінив курс офісу назавжди. Люди, з якими зустрілися Пабло Фореро (Pablo Forero) та Джуліан Рестрепо (Julian Restrepo) у Києві, допомогли компанії розвиватися та працювати у різноманітних соціально-економічних та географічних контекстах, постійно формуючи їхній світогляд. Через 7 років TALLER вже працює з мером Боготи в одних з найбільших проектах міста.

Нещодавно архітектори відкрили офіс у Нідерландах. TALLER на сьогодні співпрацює з містом Богота над концептуальними проектами Environmental Circuit ‒ ініціатива спрямована на відкриття доступу до екологічної інфраструктури міста. Також бюро займається розробкою понад 100 кілометрів трас, які з’єднують місто з півночі на південь, дозволяючи громадськості насолоджуватися цією природною та культурною спадщиною.

На початку 2019 року планується завершення проекту нового кампусу для Universidad Central спільно з локальним бюро TAB, а також закінчення нової будівлі інженерних лабораторій для Universidad Javeriana.

Мова: Англійська.

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9