Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Книжка Симоненка і Табачника — у списку заборонених для ввезення з РФ
Название (сокращённое отображение): 
Ще 19 книжок внесено до переліку видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терактів, посягання на права і свободи людини

Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення України доповнив перелік видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терактів, посягання на права і свободи людини, ще 19 книжками. Станом на сьогоднішній день цей список нараховує 156 видань.

Серед останніх видань, які внесені до переліку, — книжка «Заявка на самоубийство. Зачем Украине НАТО?» колективу авторів: Петро Толочко, Сергій Гриневецький, Петро Симоненко, Дмитро Табачник, Георгій Крючков, — що вийшла у видавництві «Фоліо» у Харкові в 2009 році.

Решта книжок випущені видавництвами Російської Федерації. Це «Лейтенант из будущого» (Юрий Валин), «Ангелы апокаліпсиса» (Анатолий Гончар), «Дикое поле» (Александр Конторович), «Как воюют на Донбассе» (Владислав Шурыгин), «Киевская хунта» (Алексей Челноков), «Кровавый евромайдан – преступление века» (Виталий Захарченко), «Крестный путь России» (Николай Леонов), і ще 10 книг Олександра Тамонікова, зокрема «Бандеровский схрон», «Палач из Галиции», «Бандеровский ешелон».

 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9