Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Книга для Ліни
Название (сокращённое отображение): 
Творча лабораторія «Лапудики» запрошує долучитися до створення унікального подарунку до Дня народження Ліни Костенко. Це буде книга ручної роботи із переписаними віршами Ліни Василівни

До Дня народження Ліни Костенко творча лабораторія «Лапудики» запрошує долучитися до створення унікального подарунку для поетеси.

Це буде книга ручної роботи із переписаними віршами Ліни Костенко. Кожен бажаючий має можливість написати свого вірша, який потрапить у книгу.

«Ми дуже надіємося, що встигнемо зробити цю книгу до Дня народження Ліни Василівни. Докладаємо максимум зусиль, але дуже багато залежить від людей, які за ідеєю мають наповнити книгу своїм переписами поезій. Тому закликаємо всіх натхненних Поезією долучитися до участі у проекті #КнигаДляЛіни» - розповідає авторка проекту Яна Лапуда.

Для того, щоб і Ваш вірш потрапив у книгу потрібно на одній зі сторін зігнутого навпіл аркуша А4 (до формату А5) написати обраний вірш Ліни Костенко. Аркуш можна віднести у творчу лабораторію за адресою м. Львів, просп. Чорновола, 73, або відправити поштою Львів 79020, а/с – 8760 Лапуді Яні. Телефон для довідок 093 – 6856600. Також вірш можна написати у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва, де є заготовлені аркуші для написання віршів. Також у бібліотеці можна долучитися до проекту «Книга Франкового Дому», і написати один з улюблених віршів Івана Франка.

Книгу планують вручити Ліні Костенко у День Її народження – 19 березня.

 

 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9