Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Київський Палац Спорту
Название (сокращённое отображение): 
Київський Палац Спорту

palac-sportuВ самому центрі Києва, біля підніжжя Черепанової гори, розкинулись володіння найбільшої критої спортивно видовищної споруди України. Урочисте відкриття Київського палацу спорту відбулося 9 грудня 1960 року. За багато років існування під дахом Палацу проведені 16 чемпіонатів світу, близько 30 чемпіонатів Європи, 42 чемпіонати СРСР, 30 Єврокубків, 440 турнірів з 24 видів спорту, 10 турнірів серії гран-прі, 210 виставок та ярмарок, понад 4000 концертів, 20 семінарів та конференцій на різноманітні теми, а також льодові шоу та свята.

Після реконструкції у 1982 році, Палац спорту і сьогодні є високотехнологічною, багатоплановою спорудою, популярною серед спортсменів, бізнесменів, естрадних виконавців та відвідувачів. Дружня підтримка вболівальників для спортсменів, а також професіоналізм співробітників, сприятливі умови, чистота, комфорт і порядок складають всі необхідні умови для приємного відпочинку в Палаці під час будь-якого заходу. З моменту вводу в експлуатацію Палац був бюджетною установою і тільки в 1989 році, вийшовши зі складу управління спортивних споруд, він став самостійним госпрозрахунковим підприємством. З 1989 року колективом Палацу спорту керує Віктор Вікторович Ткаченко.
На сьогодні Палац спорту надає послуги у сфері організації спортивних та концертних заходів, виставкової та рекламної діяльності тощо. На його території розташований гімнастичний комплекс із сучасним обладнанням та тренажерними пристосуваннями, який займається виключно підготовкою спортсменок – гімнасток. Також Палац спорту виступає одним із засновників Київського міжнародного виставкового центру, який являє подальший перспективний розвиток виставкової діяльності – це унікальний виставковий комплекс міжнародного зразку, один з кращих в Європі.

Технічні характеристики

 Палац спорту – вишукана чотириповерхова конструкція із скла, алюмінію та бетону. Габарити складають: довжина - 138 метрів, ширина - 78 метрів, висота над спортивною ареною – 18,5 метрів. Архітектурні рішення створюють враження легкості і простору, в холах завдяки алюмінієвим склопакетам рівномірне денне освітлення. У підвісній стелі розташована сучасна система освітлення, що працює у кількох режимах. Вона забезпечує можливість високоякісної трансляції по кольоровому телебаченню будь-якого заходу в Палаці.

Експозиційна площа Палацу спорту складає:

* площа в фойє І поверху – 4 000 м.кв. брутто;
* площа в фойе ІІ поверху – 5 000 м.кв. брутто;
* площа на арені – 3 000 м.кв. брутто;
* завнішня площа на території - 3 000 м.кв. брутто.

Київський палац спорту розташований в центрі міста і має у своєму розпорядженні:

* вантажні ворота, вантажний ліфт та завантажувачі;
* система вентиляції та кондиціювання у всіх приміщеннях ПС;
* міський, міжміський та міжнародний зв’язок;
* Інтернет;
* комфортний прес-центр в окремому крилі;
* конференц-зал на 140 місць;
* кафе та буфети;
* гардероби та WC;
* паркінг;
* зручна транспортна розв’язка до будь-якої частини Києва;
* найближчі готелі: «Прем’єр Палац», «Президент Готель Київський», «Дніпро», «Русь», «Спорт», «Хрещатик», «Санкт-Петербург».

Головними компонентами будь-якої спортивно-видовищної споруди є спортивна арена, сцена та трибуни:

* Спортивна арена, розміром 61 х 30 метрів, розташована біля підніжжя трибун. На ній можуть проводитись змагання з багатьох видів спорту – менше двох діб потрібно для трансформації арени з льодового майданчика у баскетбольне поле, борівський килим, гімнастичний поміст чи фехтувальну доріжку;

* Трибуни розташовані таким чином, що з будь-якого місця добре видно не тільки спортивну арену, а і сцену. Кількість місць може збільшуватись або зменшуватись в залежності від заходу, що проводиться: в спортивному режимі 8 секторів мають 6 500 сидінь і їх кількість може бути збільшена ще на 886 місць (це досягається протягом 22 хвилин переворотом сценічного сектору на 180?, знаходиться додаткова трибуна на зворотному боці сцени), а при проведенні концертних заходів спортивна арена трансформується у партер, у цьому випадку максимальна кількість глядачів збільшується до 10 000;

* Сцена, розміри якої 42 х 15 метрів, розташована в південній частині амфітеатру, її габарити дозволяють проводити концерти, театрально – видовищні постановки, семінари, демонстрацію фільмів тощо.

Репортажно – інформаційний комплекс включає: 12 коментаторських кабін, системи звукової і зворотної інформації, 2 електронних табло, внутрішнє телебачення, ложи преси, 10 кабін міжнародного та міжміського зв’язку, телетайп, кімнати для роботи та відпочинку журналістів, зручній бар для гостей, фотолабораторію, радіовузол.

Наша адреса:
ЗАТ «Київський палац спорту»
Спортивна площа, 1, 01601 Київ,
Україна
Інформація по заходах та квитково-абонементний відділ:
Тел.: (044) 246-74-06

Відділ планування та організації заходів

Тел.:  (044) 246-72-53
E-mail: org@spalace.com.ua
Відділ виставкової та рекламної діяльності:
Спортивна площа 1, оф. 314 (3 поверх)
Тел./факс:  (044) 246-72-60, 246-73-20, 234-35-63
E-mail: expo@spalace.com.ua

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9