Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Київський Інтернаціонал – Київська бієнале 2017: програма другого тижня
Название (сокращённое отображение): 
Під час другого тижня Київського Інтернаціоналу – Київської бієнале 2017 відбудуться лекції, перформанси, презентації, виступи, покази фільмів та обговорення. Усі заходи пройдуть в Інституті наукової, технічної та економічної інформації

Пропонуємо вашій увазі програму подій другого тижня Київського Інтернаціоналу – Київської бієнале 2017, серед яких лекція Михаїла Рикліна (Німеччина) «Фіаско світової революції» та перформанс Себастіана Бейз Шефера (Німеччина) «Акустична зброя: від Walls of Jericho до плейлисту GitMo», презентація «Політичної Критики Афіни» за участі Каті Ерхардт та Юлії Штраус (Греція/Німеччина), виступ Хельмута Батісти (Бразилія) «Глибоке проживання», показ фільму «Навесні» (1929) Михаїла Кауфмана в рамках серії «Український революційний кіноавангард», виступ Джудіт Гольцер і Марселя Шобеля (Німеччина) «Ніякого жаху! Нічого не боятися в тривожні часи» та серія показів і обговорень «Піратське кіно та нові форми протидії політиці й мистецтву» за участі Яна Ґербера та Себастіана Лютґерта (Німеччина).

Усі заходи відбудуться в Інституті наукової, технічної та економічної інформації, «Тарілка» (вул. Антоновича, 180, м. «Либідська»).

У середу, 1 листопада, о 19:00 відбудеться презентація видання «Політична критика, Афіни» (“Krytyka Polityczna Athens”) за участі Каті Ерхардт (AthenSYN) та Юлії Штраус (Avtonomi Akadimia) (Греція/Німеччина). Катя Ерхардт розповість про дослідницький проект «Universitas» – освітню модель для вчителів та учнів, що вийшла за рамки національних та соціально-політичних кордонів. Учасники цього проекту, художники з Сирії, Греції та Німеччини, разом із афінянами та мігрантами працювали в майстернях табору для біженців в Афінах та локаціях Афінської бієнале, шукаючи відповіді на питання, чого може навчити міграційна «криза». Юлія Штраус представить свій проект «Автономна академія» (Avtonomi Akadimia) та поділиться досвідом трансформації європейської системи освіти та практичного використання освітнього формату як наступного кроку після активістського мистецтва.

О 20:00 відбудеться акція художниці Марти Медей (Польща/Німеччина) – «Пам’яті Зиґмунта Баумана», присвячена видатному соціологу та філософу Зиґмунту Бауману (1925–2017), який пішов з життя цього року.

У четвер, 2 листопада, о 19:00 відбудеться другий показ в рамках серії «Український революційний кіноавангард» – фільму Михаїла Кауфмана «Навесні» (1929).

У п’ятницю, 3 листопада, o 17:00 художник та театральний режисер Хельмут Батіста (Бразилія) під час презентації «Глибоке проживання» розповість про засновану ним 1998 року ініціативу «CAPACETE» – осередок у Ріо-де-Жанейро, що включає щорічну художню резиденцію, лекторій, видавництво, книгарню та багато іншого.

А о 19:00 відбудеться перформанс художника та дослідника звуку Себастіана Бейз Шефера (Німеччина) «Акустична зброя: від Walls of Jericho до плейлисту GitMo», що представить записи звуку у його найбільш зловісній формі, ставлячи питання «чи може звук насправді когось убити?».

У суботу, 4 листопада, о 16:00 під час виступу «Ніякого жаху! Нічого не боятися в тривожні часи», художники Джудіт Гольцер і Марсель Шобель (Німеччина) розкажуть про свій «Відкритий книжковий проект» та нову мову на основі різноманітних звуків та зображень.

А о 19:00 філософ та культуролог Михаїл Риклін (Німеччина) прочитає лекцію «Фіаско світової революції» на основі матеріалу своєї останньої книги «Приречений Ікар. Червоний Жовтень в сімейній перспективі» (2017), написаної напередодні сторіччя Жовтневої революції. У книзі та лекції Михаїл Риклін розглядає, як ця подія відбилася на історії його родини. Двоюрідний дід автора, Микола Чаплін, був лідером радянської молоді в 1924–1928 рр., коли Жовтнева революція сприймалася не інакше, як перший крок до світової. Після краху цих сподівань Микола та його товариші (Лазар Шацкін, Бесо Ломінадзе, Олександр Косарєв) стали жертвами Великого терору. Дід автора, Сергій Чаплін, був радянським розвідником, заарештованим у справі старшого брата, пройшов від ленінградських «Хрестів» до колимського рудника і також був розстріляний.

В неділю, 5 листопада, художники, засновники анти-копірайт ініціативи «Pirate Cinema» Ян Ґербер та Себастіан Лютґерт (Німеччина) проведуть серію показів та обговорень «Піратське кіно та нові форми протидії політиці й мистецтву»:

14:00 Революція 1 (Французька): Кріс Маркер, Гаспар Ґланц, Уте Голль, Пітер Отт та ін.

17:00 Революція 2 (Жовтнева): Кіра Муратова, Петер Черкасскі, Артавазд Пелешян, Кен Джейкобс та ін.

20:00 Революція 3 (Цифрова): Дзиґа Вертов, Альфред Гічкок, Жан-Люк Годар, Філіп Ґранріє та ін.

 

Дата і час

15 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9