Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Київський Інтернаціонал – Київська бієнале 2017: програма четвертого тижня
Название (сокращённое отображение): 
У програмі четвертого тижня Київського Інтернаціоналу – Київської бієнале 2017, який триватиме з 13 по 19 листопада, заплановано: публічне обговорення, прем’єра серіалу, лекції, перформанси та інше

Київський Інтернаціонал – Київська бієнале 2017 пропонує вашій увазі програму подій четвертого тижня, серед яких перше публічне обговорення проекту реконструкції комплексу УкрІНТЕІ («Тарілка») та зустріч з його архітектором Флоріаном Юр'євим, прем’єра серіалу Миколи Рідного «Озброєні та небезпечні», вечірка «Оракул #2», звуковий вікенд від Радіо Інтернаціонал, лекції, перформанси та інше.

У вівторок, 14 листопада, о 16:00 в літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини (вул. Терещенківська, 5, кв. 1, 3, м. «Театральна») відбудеться кураторська екскурсія виставкою «Свято скасовано!». На виставці представлені художні роботи, що розповідають про феномен колективного забуття, практики цензури, про образи історичного часу та революційні жести, про волю до соціальної творчості. До експозиції виставки в музеї-квартирі Павла Тичини увійшли архівні матеріали випадків радянської цензури та приклади окремих практик цензури в сучасній Україні та на пост-радянському просторі. Куратори виставки, учасники та учасниці міждисциплінарного кураторського об’єднання «Худрада» прокоментують свої експозиційні рішення. Відвідувачам буде надана єдина за весь час роботи виставки можливість побачити повну експозицію, після чого її буде змінено. Вхід вільний.

О 19:00 в Інституті наукової, технічної та економічної інформації, «Тарілка» (вул. Антоновича, 180, м. «Либідська») відбудеться лекція-перформанс американського художника Ноа Фішера «Знімки з майбутніх окупацій». Ноа Фішер поєднує свою мистецьку практику з написанням текстів та участю в рухах за економічну й соціальну справедливість. Як ініціатор руху «Окупуй музеї» та Всесвітньої фракції ультра-розкоші (Global Ultra Luxury Faction) він зосереджується на нерівності, поширюваній культурними інституціями. Тривалий час співпрацює із берлінським експериментальним театром andcompany&Co. Його роботи виставлялися зокрема в Музеї Ґуґґенхайма, Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку (MoMA), на 56-й Венеційській бієнале, 7-й Берлінській бієнале, бієнале Музею Вітні 2017. Вхід вільний.

У середу, 15 листопада, о 19:00 в Інституті наукової, технічної та економічної інформації, «Тарілка» (вул. Антоновича, 180, м. «Либідська») відбудеться зустріч з автором «Тарілки» архітектором, хуожником та композитором Флоріаном Юр'євим, а також перше публічне обговорення проекту реконструкції комплексу УкрІНТЕІ, що може перетворити будівлю на частину торговельно-розважального комплексу «Ocean Mall». В обговоренні візьмуть участь: Оксен Лісовий — віце-президент Малої академії наук, ініціатор створення Музею науки в приміщенні УкрІНТЕІ; Богдан Шкрогаль — автор проекту реконструкції будівлі УкрІНТЕІ; представники Спілки архітекторів України та інституту «Київпроект»; Борис Блаженний та Олексій Астахов — автори реконструкції оригінальної звукової системи лекційного залу УкрІНТЕІ. Вхід вільний.

У четвер, 16 листопада, о 19:00 в Інституті наукової, технічної та економічної інформації, «Тарілка» (вул. Антоновича, 180, м. «Либідська») відбудеться четвертий показ в рамках серії «Український революційний кіноавангард» — фільму Миколи Шпиковського «Шкурник» (1928). Вхід вільний.

У п’ятницю, 17 листопада, o 19:00 в Інституті наукової, технічної та економічної інформації, «Тарілка» (вул. Антоновича, 180, м. «Либідська») відбудеться показ фільму «Ні! Ні! Ні!» (2017) та прем’єра серіалу «Озброєні та небезпечні» (2017) українського художника Миколи Рідного. Герої короткометражного фільму «НІ! НІ! НІ!» — молоді мешканці Харкова, чиє двадцятиріччя співпало з початком війни на сусідньому Донбасі. Усі вони реагують на політичні події та осмислюють їх через специфічні стосунки з міським простором та реальністю соціальних медіа. «Озброєні та небезпечні» — це міні-серіал, знятий на смартфон. Його тема — загальна мілітаризація українського суспільства і зокрема — ставлення молоді до насилля та зброї. Автор осмислює відображення крихкого стану суспільства і водночас різні режими рухомого зображення, природою виникнення яких є інтернет та кіноіндустрія. Короткі епізоди, зняті під час вечірок, прогулянок, випадкових ситуацій у місті, що сталися з автором та його друзями, поєднуються із відео політичних радикалів, знайденими в інтернеті, або фільмами на історичну тематику. Після показів відбудеться дискусія за участі автора. Вхід вільний.

А о 23:00 у клубі «Otel’» (вул. Нижньоюрківска, 31, м. «Тараса Шевченка ») відбудеться техно-вечірка «Оракул #2» (OraCool #2). Гратимуть виключно жінки: гостя з Копенгагена (Данія) Mama Snake, а також українські ді-джейки — Adelina, Karine та Ponura. Квитки можна буде придбати на вході. Ціна квитка: до 00:00 — 100 гривень, після 00:00 — 200 гривень.

У суботу, 18 листопада, о 16:00 у Центрі візуальної культури (вул. Глибочицька, 44, м. «Контрактова площа») в рамках експериментальної радіомайстерні Радіо Інтернаціонал відбудеться перфоманс «Video Action» музиканта та художника Дейва Філіпса (Швейцарія) та обговорення феномену звукового активізму, його цілей та викликів, а також концепції  «людинозвіра». Вхід вільний.

О 19:00 в Інституті наукової, технічної та економічної інформації, «Тарілка» (вул. Антоновича, 180, м. «Либідська») відбудеться лекція-перформанс білоруської художниці Ольги Сосновської «горіти, пломеніти, світитися, спалахувати, виблискувати, мерехтіти, тліти, палати». Художниця досліджує офіційні радянські та пострадянські свята, урочистості та ритуали, а також техно-рейв культуру та її політичний вимір. У лекції-перформансі вона розкриє тему візуального задоволення, звертаючись до використання салютів та фаєрів у різних контекстах — від масових свят до протестів. Вхід вільний.

У неділю, 19 листопада, о 14:00 відбудеться воркшоп Еліа Моретті (Італія/ Чехія) «Звукова прогулянка по звуковому ландшафту й ритми міста», присвячений звуковому пейзажу та ритму. Воркшоп відбудеться у міському просторі. Зустріч та початок воркшопу — біля Інституту наукової, технічної та економічної інформації, «Тарілка» (вул. Антоновича, 180, м. «Либідська»). Вхід вільний.

О 18:30 в рамках експериментальної радіомайстерні Радіо Інтернаціонал в Інституті наукової, технічної та економічної інформації, «Тарілка» (вул. Антоновича, 180, м. «Либідська») відбудеться лекція Еліа Моретті (Чехія) про екологічний підхід до звуку — «Вслухаючись у місце». Вхід вільний.

О 20:00 в рамках експериментальної радіомайстерні Радіо Інтернаціонал в Інституті наукової, технічної та економічної інформації, «Тарілка» (вул. Антоновича, 180, м. «Либідська») відбудеться концерт Дейва Філіпса (Швейцарія) «Мутації», що представляє результати дослідження часово-просторового співвідношення органів чуття людей та комах. Вхід вільний.

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9