Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Київрада перейменувала Московський міст на Північний
Название (сокращённое отображение): 
Київська міська рада перейменувала Московський міст на Північний. Також депутати повернули історичні назви Комсомольському масиву та мікрорайону Чапаєвка

У Києві офіційно перейменували Московський міст на Північний. За відповідне рішення проголосували 82 депутати міської ради, передає прес-служба Київради.

Зазначимо, перейменувати міст на Північний рекомендувала постійна комісія Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

Спочатку перейменування мосту в північній частині столиці ініціювали в 2015 році, коли Київська міська державна адміністрація провела на дану тему громадське обговорення. Пропонувалося перейменувати Московський міст на Північний, Троєщинський, міст імені Георгія Фукса (головного інженера проекту) або Степана Бандери. Назва "Північний" для даного мосту є проектною.

Крім того, в ході сесії вулицю Анрі Барбюса в Печерському районі перейменували на вулицю Василя Тютюнника, вулицю Кіровоградську на вулицю Володимира Брожка, провулок Панфіловців в Печерському районі в провулок Йова Борецького, вулицю Ванди Василевської на вулицю Богдана Гаврилишина.

Також депутати повернули історичні назви Комсомольському масиву та мікрорайону Чапаєвка. Тепер вони будуть називатися "Північно-Броварський" масив і мікрорайон "Віта-Литовська". Також вулиці Сєдовців в Печерському районі повернуто історичну назву - Омелютинська.

Нагадаємо, раніше в Києві перейменували станцію метро "Петрівка". Станцію метро перейменували у відповідності з назвою річки Почайна, яка є однією з найдавніших в Києві.

 

 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9