Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Київ-етно-мюзик-фесту "Віртуози фолку"
Название (сокращённое отображение): 
Київ-етно-мюзік-фест "Віртуози фолку" відбудеться 19 листопада в "Українському домі". У Гала-концерті візьмуть участь: Ніна Матвієнко, проект Jazz Kolo, Ілларія, Кирило Стеценко, The Doox, TaRuta та інші

19 листопада з 10:00 до 21:00 в "Українському домі" відбудеться Київ-етно-мюзік-фест "Віртуози фолку".

Фестиваль прагне об’єднати всіх, хто у своїй творчості звертається до скарбів української народної музики, створивши широкий майданчик для спілкування, а також відкрити широкій публіці нові імена виконавців, колективів, композиторів, які працюють в цьому напрямку.

Девіз фестивалю -  «Від троїстої музики - до фолк-року»

Фестивалю передувала насичена робота організаційного комітету, до складу якого увійшли провідні діячі галузі - композитори, професійні виконавці, мистецтвознавці, фольклористи-етнографи, викладачі музичних ВУЗів.

«Вже зараз можна сказати, що наш фестиваль буде різнобарвним і багатогранним. До оргкомітету надійшло близько сотні заявок з різних регіонів України. Приємно відзначити і різний вік учасників, і високий професійний рівень, різноманітність гуртів за використанням музичного інструментарію, стильове розмаїття, оригінальність музичних ідей тощо. Було переслухано багато цікавих записів, були палкі дискусії, але, в результаті, ми таки обрали 25 учасників, які і виступлять в «Українському домі» 19 листопада. Дуже хотілося б більше, і було багато цікавих солістів та ансамблів, але, на жаль, фестиваль триває тільки один день, тож 25 учасників – це максимум, що можуть прийняти концертні майданчики. Але ми дуже сподіваємося побачити і почути їх наступного року. До речі, заявки продовжують надходити й досі, проте ми усіх, хто запізнився, запрошуємо уже на наступний фестиваль», - говорить автор ідеї «Віртуозів фолку», співачка, народна артистка України Олена Кулик.

У Гала-концерті, який розпочнеться о 18.00, візьмуть участь лауреати фестивалю та гості: Ніна Матвієнко, проект Jazz Kolo, Ілларія, Олесь Журавчак (етно-духові), Ірина Шинкарук, Олена Кулик, Любомир Матейко (скрипка) та ансамбль «Дніпро», Роман Гриньків (бандура), Петро Сказків (цимбали), Кирило Стеценко (скрипка,) Тоня Матвієнко, Тетяна Школьна, Руслана Лоцман, гурти The Doox, TaRuta та інші.

В рамках Фестивалю також заплановані спеціальні заходи: майстер-класи та виставки робіт майстрів етно-музичних інструментів та народних ремесл, презентації друкованих видань, творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва, науковцями тощо. Будуть працювати кілька фестивальних локацій.

Організатори сподіваються, що Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку» з наступного року матиме статус  міжнародного фестивалю, в рамках якого проходитиме і конкурс, а також стане своєрідною музичною візитівкою столиці України.

Засновники та організатори – Київський академічний ансамбль української музики «ДНІПРО» та народна артистка України Олена Кулик. Партнер Фестивалю – ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

 

 

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9