Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Кияни запалили вогні на Головній ялинці країни
Название (сокращённое отображение): 
Вогні на головній ялинці на Софійській площі запалили, за традицією, вже четвертий рік поспіль. Ялинку прикрашають 500 ліхтариків і вперше іграшки підсвічуються

 Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у церемонії запалювання вогнів на головній новорічній ялинці на Софійській площі у Києві. 

Він зазначив, що вогні на головній ялинці на Софійській площі запалили, за традицією, вже четвертий рік поспіль. Цьогоріч ялинку привезли з Івано-Франківщини. І вона рекордної висоти – 29 метрів, а вік дерева – 91 рік. Ялинку прикрашають 500 ліхтариків і вперше іграшки підсвічуються. А ще на ній понад 3,5 км неонових гірлянд. І набагато більше їх пішло на інсталяцію «зоряне небо» – 33 км. Щодня колір гірлянд змінюватиметься, а в новорічну ніч ялинка засяє різними кольорами.

Цьогорічні новорічно-різдвяні святкування у столиці проходитимуть під гаслом «НеоРік на Софії».  Святкові локації працюватимуть з 16 грудня по 14 січня.

Усі локації зимового містечка тематично об’єднані барвами неонового світла – його територію прикрашатиме 80 км ілюмінації.

У сквері біля Володимирського проїзду вперше в Україні пройде Фестиваль Ілюмінацій. Тут встановлено 38 арт-об'єктів, які привезли з різних країн: Франції, Греції, Польщі та України. Також створені арт-об'єкти за мотивами творчості Марії Приймаченко.

Михайлівська площа залишиться країною дитячих розваг. Тут функціонуватиме резиденція Святого Миколая, колесо огляду, київська карусель та велика тюбінгова гірка (довжина – 80 м, висота – 12 м).

Цього року організатори зменшили кількість будиночків зони фуд-корту до 65. Облаштовано криті та комфортні зони уздовж лінії фуд-корту, які захищатимуть відвідувачів від опадів. На головній сцені виступатимуть популярні українські хедлайнери та естрадно-симфонічні оркестри.

22 грудня на Софійській площі відбудеться закриття Року Японії в Україні.

Загалом програма містить 15 новорічних проектів, у рамках яких відбудеться щонайменше 40 різноманітних акцій, концертів і заходів.

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9