Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Кіра Муратова відійшла у вічність
Название (сокращённое отображение): 
Учора, 6 червня, на 83 році життя відійшла у вічність видатна кінорежисерка Кіра Муратова

Видатна кінорежисерка сучасності, володарка Гран-прі Берлінського кінофестивалю Кіра Георгіївна Муратова 6 червня 2018 року відійшла у вічність. 1959 року закінчила ВДІК в майстерні Сергія Герасимова та Тамари Макарової. Як режисерка дебютувала на Одеській кіностудії. Вже перші її самостійні режисерські стрічки «Короткі зустрічі» та «Довгі проводи» стали явищем в кінематографі. Зокрема, фільм «Довгі проводи» 1987 року отримав премію на Міжнародному кінофестивалі в Локарно.

 

З фільмом «Астенічний синдром» у 1990 році Кіра Муратова здобула Гран-прі Берлінського кінофестивалю. Трагікомедію «Настроювач» показували на фестивалі у Венеції. Останніми роботами режисерки стали драми «Мелодія для шарманки» і «Вічне повернення. Кастинг». З 2017 входила до Американської кіноакадемії. Жила та працювала в Одесі.
 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9