Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Кіноцентр «Зоряний»
Название (сокращённое отображение): 
Кіноцентр «Зоряний»

Kiev_KT_ZorjaniyКіноцентр "Зоряний" знаходиться в найрестижнішому районі міста - Печерському, недалеко від ст. метро "Арсенальна" на розі вулиць Московської і Суворова. Будівля кіноцентру, відбудована 20 років тому, в 2004 році була капітально відремонтована і тепер за своїм зовнішнім виглядом, інтер’єром і технічною оснащеністю без перебільшення може вважатися одним із найкращих у Києві.

До послуг глядачів кінозала на 563 місця, оснащена новітньою кінопроекційною і звуковідтворюючою апаратурою; зала для прес-конференцій на 116 місць, оснащена плазмовими екранами і сучасною аудіоапаратурою, в т.ч. апаратурою для синхронного перекладу. Також у приміщенні кіноцентру на 1 поверсі знаходиться ресторан на 60 місць, з можливістю проведення банкетів на 90 персон і фуршетів на 150 чоловік. На другому поверсі знаходиться бар для глядачів. Все приміщення "Зоряного", включаючи холли, туалети, гардероб знаходяться в ідеальному стані, а персонал, що працює тут, порадує глядачів своєю доброзичливістю. 

"Зоряний" позиціонує себе на ринку, як кінотеатр інтелектуального кіно. Нашою цільовою аудиторією є люди різного віку і соціальних верств, об'єднані інтересом і любов'ю до мистецтва кіно. Ми чекаємо глядачів, котрі шукають в кіно не тільки розвагу, а людей, які прагнуть зрозуміти навколишній світ у всьому його розмаїтті і через цей світ самих себе. Наш глядач - це інтелігентна людина, що має певну підготовку для сприйняття серйозного кіно, що цікавиться кінематографом, слідкує за новинами кіно, якій буде приємно опинитися в затишній обстановці нашого кінотеатру.
В нашому кінотеатрі демонструються фільми - преможці престижних кінофестивалів, твори режисерів зі світовими іменами, а також работи молодих кінематографістів, що вже встигли заявити про себе. Ми обираєм фільми не за критеріями касовості, а за тими ідеями, котрі вони несуть, за рівнем художньої виразності, за глибиною змісту і за якістю режисерської та акторської роботи. Не женучись за отриманням надприбутків, ми хочемо приблизити людей до хорошого кіно, розвинути у них естетичний смак. Тому в нашому репертуарі багато фільмів європейського виробництва, ми вважаємо, що нашим глядачам, жителям столиці європейської держави, такі фільми будуть ближчі, зрозуміліші та цікавіші.

Адреса: м.Київ вул. Московська 31/33

Телефон: 254-20-28

zoryaniy.kiev.ua

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9