Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Кінотеатр «КИЇВ»
Название (сокращённое отображение): 
Кінотеатр «КИЇВ»

Kiev_KTeatr_KIEVКінотеатр "КИЇВ" відкрився в 1952 році 23 листопада на вулиці Червоноармійській, 19. Будівництво кінотеатру почалося ще до війни. Завдяки новим рішенням "Київ" став одним зі зразкових кінотеатрів країни.

З 2000 року в кінотеатрі почався перший за п'ятдесят років капітальний ремонт. "КИЇВ" народився заново, але сьогодні це - КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "КІНОТЕАТР "КИЇВ".
22 березня 2002 р. поновлюються кінопокази в "Червоному залі" після його реконструкції (290 місць).
17 січня 2003 р. відкрився оновлений "Синій зал" (328місць). Сьогодні кінотеатр пропонує киянам і гостям столиці новинки світового кіно.
Зали оснащені за найсучаснішими технологіями:

  • цифрове оснащення Dolby Digital EX - система звуку, що створює «ефект присутності». Завдяки цій системі самі тонкі нюанси звуку і спецефекти вражають своєю реальністю;
  • у "Синьому залі" встановлено цифрове кінопроекційне обладнання , яке дає змогу демонструвати фільми у форматі 3D;
  • новий перламутровий екран англійського виробництва, здатний відображати контрастність;
  • зручні італійські крісла з підлокітниками і підставками для поп-корну та напоїв;
  • відстань між рядами збільшена до 110 см.;
  • установлене кондиціювання приміщень і залів.

23 лютого 2007 року на третьому поверсі кінотеатру було відкрито зал «Сінематека» (97 місць). Зал обладнаний сучасною аудіо та відеоапаратурою, яка дозволяє демонструвати на екрані розміром 5х2 м DVD-зображення. Для проведення конференцій, семінарів та презентацій у цьому залі передбачені мікрофонні лінії, а також підключення персональних комп’ютерів. Обмін повітря забезпечують кондиціонери клімат-контроль Panasonic.
Під час реставрації кінотеатру майстрами було збережено архітектурний вигляд, який йому був даний ще півстоліття тому. Класичний стиль разом із сучасним репертуаром і технічним оснащенням - все це створює неповторне естетичне враження. 
Серед усіх кінотеатрів столиці, Культурний центр «Кінотеатр «Київ» вирізняється особливим репертуаром, що відзначається різноманітністю жанрів та стилів і може задовольнити смаки найвибагливішого глядача. У Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» проходять міжнародні та всеукраїнські фестивалі, спецпроекти, ексклюзивні програми, ретроспективи, а також прем’єри фільмів за участі зірок вітчизняного та світового кінематографу.
1-го січня 2007 року Культурний центр «Кінотеатр «Київ» було прийнято до міжнародної організації «EUROPA CINEMAS». «Європа Сінемас» - це міжнародна мережа, до якої входять найкращі кінотеатри Європи, Латинської Америки, Азії та франкомовних країн Африки. «Європа Сінемас» працює при підтримці Міністерства Іноземних та Європейських справ Франції, пріоритетом у роботі якого є розширення програми показів Європейського кіно.

Культурний центр “Кінотеатр “Київ”

01004, м.Київ,
вул. Червоноармійська, 19
Автовідповідач: (044) 251-2199, 520-2736
Бронювання квитків: (044) 234-7381
Довідка: (044) 234-3380

www.kievkino.com.ua

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9