Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
КіноСереда з Олександром Гусєвим: Критика в літературі та кіно
Название (сокращённое отображение): 
Port creative hub та громадська організація СУК запрошують 17 січня на відкриття проекту КіноСереда у новому році. Перша зустріч під назвою «Критика в літературі та кіно» пройде з критиком Олександром Гусєвим

17 січня о 19:00 у Port creative hub на вас чекає перша КіноСереда в цьому році з критиком Олександром Гусєвим під назвою «Критика в літературі та кіно».

Олександр Гусєв є одним з відомих сучасних українських критиків. Він закінчив факультет журналістики ДНУ. Публікується в "Українській правді", "Укрінформі" та інших виданнях. Виступав членом журі Міжнародного МКФ в Локарно, МКФ в Мінську "Лістапад", Одеського МКФ, Docudays UA та інших. Член НСКУ, Української Кіноакадемії, ФІПРЕССІ ". У жовтні 2017 року став куратором 1-ого Київського тижня кінокритики, що відбувся у кінотеатрі «Жовтень».

Зустріч з Олександром Гусєвим буде присвячена професії критика в літературі та кіно.

Питання, які будуть розглянуті під час зустрічі:

- Що таке критика і навіщо вона потрібна?

- Чим відрізняється критика в літературі та кіно?

- Критика в Україні.

- Що потрібно, щоб стати професійним критиком?

- Як навчиться писати критичні тексти?

За останній рік загострилося питання ролі критики в українському кінематографі. На зустрічі з Олександром ми все ж таки спробуємо визначитися з важливістю критики та поставимо питання, що нам накипіли. 

Дата і час

18 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9