Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Кінопоказ "Роз'єднані часом. Поєднані Собором"
Название (сокращённое отображение): 
Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини запрошує 11 березня на показ однієї з останніх режисерських робіт Сергія Параджанова – стрічки "Роз'єднані часом. Поєднані Собором"

Цієї весни Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини пропонує відвідувачам новий формат кінопоказів, в рамках якого буде представлено київську серію невідомих режисерських робіт Сергія Параджанова. 

З метою створення дискусії-експромту по завершенню показу, назва фільму (вперше за історію музею) буде залишена в таємниці. 

11 березня о 18:00 буде показана одна з останніх режисерських робіт Параджанова, в якій автор тонко, з психологічної точки зору, спробував зазирнути в найтаємничіші думки геніального Художника. 

Обговорення буде при(о)свячене Геніальності, Параджанову, духовному світу Старого Києва кін. ХІХ ст. через призму сприйняття його Художником (не) свого часу. 

 

Дата і час

24 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9