Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Художня група GAZ взяла участь у Astana Art Show
Название (сокращённое отображение): 
Художня група GAZ взяла участь у Astana Art Show (Казахстан). Художники представили твір “Реформатори”, в якому продовжують досліджувати соціокультурну царину

 Художня група GAZ (учасники Олексій Золотарьов та Василь Грубляк) взяла участь у Astana Art Show (Казахстан). 

Фестиваль сучасного мистецтва відбуватиметься в Астані до 28.10 у просторі інституції TCÈ art destination – що знаходиться в історичному центрі міста. Простір об’єднує галерею, освітній центр та експериментальну арт лабораторію. У експозиції представлені твори художників з усього світу, у тому числі з України. Тема першої виставки в рамках фестивалю – “METAMORPHOSIS”.
Група GAZ представила твір “Реформатори”, що вже був презентований у рамках міжнародної бієнале сучасного мистецтва “Торгівля ілюзіями” (Україна-Німеччина) у 2017 році у Києві. У роботі “Реформатори” художники продовжують досліджувати соціокультурну царину. Трансформуючи звичні знаряддя праці у мутовані витвори, позбавляючи їх першочергового сенсу, функціональності, митці вдивляються в естетику чистої форми.
Художники іронізують над безсилим у своїй абсурдності суспільством, яке дуже часто імітує суспільну діяльність і не отримує ніякого результату ― через незібраність, розрізненість поглядів та прагнень. Коли суспільство не може для себе сформулювати елементарні поняття, не може чітко поставити задачі ― воно стає недієвим та легко підпадає під контроль. Коли не концентруєшся на ідеї, розпилюєш енергію, то ідея стає занедбаною і зрештою гине. Якщо муляр весь час працює, то шпатель у нього буде чистий і рівний; якщо тесляр постійно рубає дерево – то в нього буде гостра сокира. Засоби праці вдосконалюються у процесі їх розумного використання.
Одною з центральних робіт експозиції Astana Art Show також став твір скульптора Олексія Золотарьова “Патрік?”. 
 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9