Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Хореографиня, танцівниця та режисерка Меріл Мурман – нова резидентка фонду ІЗОЛЯЦІЯ
Название (сокращённое отображение): 
Хореографиня, танцівниця та режисерка Меріл Мурман з Нового Орлеану стане новою учасницею програми резиденцій фонду ІЗОЛЯЦІЯ. 23 квітня зустріч із Меріл пройде в форматі artist talk у креативній спільноті IZONE

 З 10 квітня по 14 травня 2018 року новою учасницею програми резиденцій фонду ІЗОЛЯЦІЯ стане хореографиня, танцівниця та режисерка Меріл Мурман з Нового Орлеану, США.

Меріл Мурман – міждисциплінарна мисткиня з Нового Орлеану, США, яка танцює, створює фільми та перформанси з 2004 року. Вона працювала у Лондоні, Йоганнесбурзі та Сен-Тропе, а її роботи демонструвались в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Новому Орлеані, Бангорі, Батон-Ружі та Остіні. У Новому Орлеані Меріл створила компанію Broken Wings Productions, яка займається створенням фільмів про танець. Меріл отримала ступінь бакалавра у Школі мистецтв імені Тіша Нью-Йоркського національного університету та ступінь магістра з хореографічних та інтегрованих медіа в Каліфорнійському інституті мистецтв.

23 квітня, о 19:00 у креативній спільноті IZONE (вул. Набережно-Лугова 8) пройде зустріч із Меріл Мурман у форматі artist talk.

Резиденція Меріл Мурман відбувається за підтримки Посольства США в Україні. 

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9