Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Картина Бенксі самознищилася після того, як її продали за $1,1 млн
Название (сокращённое отображение): 
Картина Бенксі "Дівчинка з повітряною кулею" самознищилася після того, як була продана на аукціоні Sotheby's в Лондоні. Аукціонний будинок отримав цю картину в 2006 році, і судячи з усього, весь цей час в рамці був захований шреддер

Картина найзнаменитішого вуличного художника Бенксі "Дівчинка з повітряною кулею" самознищилася після того, як була продана на аукціоні Sotheby's в Лондоні більше ніж за 1 млн фунтів.

Про це повідомляє BBC.
"Дівчинка з повітряною кулею", одна з найбільш відомих робіт Бенксі.
Виставлена ​​на торги в Sotheby's версія була створена в 2006 році за допомогою аерографії - зображення наноситься на полотно за допомогою фарборозпилювача по готовому трафарету.
На картині зображена дівчинка, що тягнеться за повітряною кулькою в формі серця.
Аукціонний будинок отримав цю картину в 2006 році, і судячи з усього, весь цей час в рамці був захований шреддер. Відразу після "самознищення" директор Sotheby's Алекс Бранчік сказав: "Нас тільки що отбенксілі".
Він також заявив, що не знав про прихований механізм і що швидше за все його активували із залу, в якому проходив аукціон, причому зробити це міг сам Бенкс.
 

Дата і час

10 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9