Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Карась Галерея. Андрій Блудов "Урбаністіка"
Название (сокращённое отображение): 
Карась Галерея запрошує на відкриття нової виставки київського художника Андрія Блудова. Новий проект "Урбаністика" метафорично торкається теми простору, структури та лабіринту

Сьогодні, 16 жовтня, о 19:00 в Карась Галереї відкриється нова виставка київського художника Андрія Блудова. Новий проект "Урбаністика" метафорично торкається теми простору, структури та лабіринту, в той же час пропонуючи аналогію бачення світу сучасною людиною. У проекті художник знову звертається до теми свідомості Homo sapiens, трохи збитої, кліпової, і, в якомусь сенсі, навіть заплутаної. Зародки цієї теми з'являються ще в проектах "Station" (2012), "Движимое/Недвижимое" (2013) та "Соціополіс" (2017).
В проекті присутні незвичайні креслення постмодерністської архітектури, де всі споруди і будівлі дані у вигляді світлоносних прозорих структур, які створюють уявне місто. Воно сповнене енергетичними потоками, вібраціями, а також співвідношеннями всіх елементів, таким чином натякаючи на причинно-наслідковий зв'язок усіх, хто в ньому знаходиться, на їхню співзалежність.

Наведені псевдо-креслення і квазі-проекти прочитуються як уявлення про середовище в цілому. Конструкції, зображені в складних перспективах, то з'являються, то зникають в нікуди, навиваючи елемент абсурдизму. При цьому колорит значно відрізняється від більш монохромного "Соціополісу", зводячи декоративне до тотальної кольорової експресії. Це підвищує енергетичний градус та напругу робіт, загострює їхню виразність та емоційне наповнення. Завдяки цьому прийому надмірного забарвлення, архітектурні атрибути набувають певної божевільності.

Задля того, щоб підкреслити домінування прямих ліній та кутів у різних перспективах, в основу деяких робіт покладена овальна форма, котра акцентує на жорсткості й чужородності суворої геометрії, на її штучності та неприродньому началі. В такий опосередкований спосіб відбувається нагадування про те, що людина достатньо відірвалася від природнього світу, створивши власний уособлений простір буття.

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9