Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Капітальний ремонт Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру
Название (сокращённое отображение): 
У Сєвєродонецьку Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр розпочне новий театральний сезон в оновленому приміщенні

У Сєвєродонецьку завершується капітальний ремонт Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру. 

Про це повідомив Департамент масовихкомунікацій Луганської ЦВА. У 2015 році будівля міського театру Сєвєродонецька була передана в користування переміщеного Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру. Колишня будівля міського театру понад 15 років знаходилася в аварійному стані. 
На цей час будівельно-монтажні роботи завершені на 85 %. У повному обсязі виконано прокладання мереж комунікацій, прокладання внутрішніх мереж електропостачання, тепло- та водопостачання, каналізації, встановлено комплексну трансформаторну підстанцію, прокладено слабострумні мережі. Також вже оздоблені фасади, ведуться роботи по їх освітленню, встановленню системи відеоспостереження, благоустрою прилеглої території, монтажу обладнання сцени.
Наразі ведеться будівництво фонтану з підведенням мереж та монтаж котельні на твердому паливі.
Нагадаємо, що у липні на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято протокольне рішення про внесення подання Президенту України щодо присвоєння Луганському обласному академічному українському театру статусу національного.
 

Дата і час

19 червня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9