Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Канал Jiangsu TV придбав цифрові мікшери Soundcraft Vi6™ та Vi1™
Название (сокращённое отображение): 
Канал Jiangsu TV придбав цифрові мікшери Soundcraft Vi6™ та Vi1™

НАНДЖІН, Китай — Телевізійний канал Jiangsu TV нещодавно придбав нові HD EFP аудіо системи — 8-канальну й 4-канальну. Щоб відповідати вимогам цих систем, станція також інвестувала у цифрові мікшери Soundcraft Vi6 та Vi1 для мікшування внутрішніх шоу на 8- та 4-канальних системах, відповідно.
8-канальна система з’єднана з Vi6 через два стейджбокси Soundcraft та скловолокно. Головним чином ця інсталяція зроблена для проведення популярного шоу “Якщо ти один”, що відзначається найвищим рейтингом у країні.
“Тепер, з мікшерами Soundcraft, робота стала набагато зручнішою та мобільнішою, ми можемо проводити наші програми якісніше, і навіть сподіваємося, що наш рейтинг значно підвищиться”, - запевняє головний звукоінженер Джингсонг Шен. Він також відзначив, що інтерфейс Vi6 може легко поділятися на різні зони та відповідно виконувати різні функції.
Два роки тому канал Jiangsu TV придбав Studer Vista 8 та Soundcraft Vi6. За цей час рейтинг компанії кардинально зріс, багато у чому завдяки Vista 8 та Vi6. Відтак не виникло жодного сумніву, які саме мікшери потрібно придбати, адже довіра каналу до Soundcraft тільки зросла.

 
Інформацію надано офіційним дистриб’ютором HARMAN в Україні CП «КОМОРА»

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9