Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Кабмін профінансує створення 69 патріотичних фільмів
Название (сокращённое отображение): 
Уряд затвердив перелік із 69 кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво і розповсюдження фільмів патріотичного спрямування. Рейтинг був сформований експертною комісією за підсумками конкурсу

Кабінет Міністрів затвердив перелік із 69 кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво і розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства культури.
«Перелік був сформований з урахуванням рейтингу, суми коштів, передбаченої Мінкультури в державному бюджеті України на виробництво (створення) і розповсюдження фільмів патріотичного спрямування, і з огляду на орієнтовний обсяг державної фінансової підтримки фільму, вказаний суб’єктом кінематографії в заявці», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що сам рейтинг був сформований експертною комісією за підсумками конкурсу.
При розрахунку кількості кінопроектів, які можуть бути включені до переліку, Міністерство культури враховувало вимоги постанови Кабінету Міністрів «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», яким, зокрема визначено, що передоплата на виробництво національних фільмів може бути передбачена на термін не більше ніж 6 місяців.
У зв’язку з цим і з огляду на специфіку кіновиробництва було прийнято рішення здійснювати фінансування на виробництво фільмів патріотичного спрямування таким чином: до 70% – передоплата в 2018 році і від 30% – в 2019 році після підписання остаточного акта про виконані роботи.
Такий підхід дав підстави включити до переліку 69 кінопроектів з 99, які пройшли у другий тур конкурсу.
Серед кінопроектів-переможців, зокрема: ігрові – 30 фільмів, неігрові – 30 фільмів, анімація – 9.
Після набуття чинності розпорядженням Міністерство культури здійснить відповідні публічні закупівлі.
 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9