Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Je Suis Sandarmoh
Название (сокращённое отображение): 
17 листопада в Книгарні «Є» відбудеться дискусія «Je Suis Sandarmoh», присвячена 100-річчю Української революції та 80-річчю розстрілів в урочищі Сандармох. У заході візьмуть участь: літературознавці Віра Агеєва й Олексій Сінченко та історик Юрій Шаповалов

Криваві злочини закінчуються, а життя і література - тривають. 1937 року в урочищі Сандармох в одну мить культурна традиція була перервана, але не обірвана. Через 80 років ми намагаємося зрозуміти, завдяки чому.

Дискусія з літературознавицею Вірою Агеєвою, істориком Юрієм Шаповалом, літературознавцем Олексієм Сінченком вестиметься довкола таких питань: чи мають розстріли у Сандармоху аналоги у світовій історії? Що знав і чи здогадувався тогочасний світ про розстріли? Які були долі сімей арештованих письменників? Завдяки кому збережений їхній творчий спадок?

Представимо постаті письменників такими, якими їх згадували рідні і друзі, письменників, якими їх бачили і любили сучасники: Леся Курбаса, Миколи Куліша, Миколи Зерова, Павла Филиповича, Олекси Слісаренка, Валер'яна Підмогильного, Валер'яна Поліщука, Михайла Ялового.

Подія проводиться 17 листопада о 18:30 в Книгарні «Є» в рамках проекту "Червоне двадцятиліття", присвяченого 100-річчю Української революції та 80-річчю розстрілів в урочищі Сандармох.

 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9