Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
JBL VTX та Crown I-Tech на Movement Electronic Music Festival
Название (сокращённое отображение): 
JBL VTX та Crown I-Tech на Movement Electronic Music Festival

Детройт є одним з міст, де зародилась електронна танцювальна музика. Тож саме тут, у Харт Плазі, щорічно проводиться одна з найбільших подій цієї музичної течії. Фестиваль Movement Electronic Music зібрав понад 107 000 фанів електронної танцювальної музики під виступи таких виконавців, як: Derrick May, Kevin Saunderson та Carl Craig, Moby, Squarepusher, John Digweed, Francois K, Big Gigantic й багато інших.

Звукову систему для фестивалю забезпечила компанія Thunder Audio, використавши 90 гучномовців серії JBL VTX.

“Коли така кількість відвідувачів хоче відірватись на повну й цілком зануритись в атмосферу музики, ми повинні обрати відповідну звукову систему”, - розповів Пол Оуен, віце-президент компанії Thunder Audio. “Ми запропонували звукову систему, що забезпечить масивні й глибокі баси, проте гарантує чисті, кришталеві середні та високі частоти, особливо на високих рівнях звукового тиску”.

Організація Paxahau Promotions Group започаткувала Детройтський фестиваль 2006 року. У 2007, щоб піднести його на новий рівень, було запрошено до співпраці компанію Thunder Audio, яка наразі забезпечує обладнанням всі п'ять сцен.

“Ми проектуємо звукову систему для кожної сцени протягом всього року, щоб впевнитись, що все передбачено і відвідувачі фестивалю отримають неповторні відчуття від якості та потужності звуку. Запрошені виконавці мають надзвичайний досвід виступів по всьому світу, проте відзначають, що наша звукова система є найкращою”,- розповів Сем Фотіас з Paxahau Promotions Group.

Головна сцена фестивалю була обладнана лінійними масивами JBL VTX. З обох боків сцени підвішувались по вісімнадцять повнорозмірних елементів JBL VTX V25 та два масиви додатково по шість V25 для розширення зони звукового покриття. Дев’ять сабвуферів VTX S28 були також підвішені з кожної сторони сцени, крім цього, ще дев'ять сабвуферів VTX G28 у кардіоїдній конфігурації встановлені перед сценою. За бокові простріли відповідали по два V25 та два сабвуфери G28 з кожного боку. Шість середніх елементів лінійних масивів JBL VT4888 забезпечили фронтальне покриття, а шість VT4888 у двох кластерах — наповнили звуком простір за сценою.

Уся система підсилювалася 105-ма Crown I-Tech 12000 HD та шістьома I-Tech 4x3500 HD. Два процесори dbx DriveRack 4800 відповідали за розподілення сигналу та його обробку, а керувалась система за допомогою програми JBL HiQnet Performance Manager™.

Інформацію надано офіційним дистриб’ютором JBL Professional та Сrown Audio в Україні CП «КОМОРА»

 

Дата і час

18 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9