Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
JBL у гімнастичній залі Баптистської Церкви Біблії
Название (сокращённое отображение): 
JBL у гімнастичній залі Баптистської Церкви Біблії

Нещодавно системний інтегратор Advanced Audio Video Technologies інсталював аудіо систему, що містила акустичні системи JBL серії VP у Баптистській Церкві Біблії в Луїзіані. Тепер новий гімнастичний зал, що обслуговує різноманітні події, пропонує глядачам високоякісний чистий звук.
Компанія Advanced Audio Video Technologies інсталювала комбінацію з трьох моделей серії VP:  JBL VPSB7118DP-CN (3шт.), VP7212/64DP-CN (2 шт.) та VP7315/64DP-CN (1 шт.). Чотири акустичні системи JBL MRX512M були встановлені як сценічні монітори, що підсилюються Crown XTi 1000.
Для забезпечення звуком нових класів були використані сім пар стереосистем JBL Control 2PS, які будуть застосовуватись для аудіо й відео презентацій.
“Ми обрали серію акустичних систем  JBL VP, оскільки вона є активною, легкою в інсталяції і має просто чудове звукове покриття ”, - розповідає Ітан Міллер, власник компанії Audio Video Technologies. “Ще на стадії проектування виникло завдання щоб акустична система займала якнайменше місця. Водночас ціна була не останнім фактором – тож активні акустичні системи стали оптимальним рішенням. Нам дозволили підвісити акустику, відтепер система не займає додаткового місця".
Міллер продовжує: “Завдяки можливості використовувати цифрові з’єднання через CAT5, ми зробили всю систему цифровою з різноманітністю входів. Здатність серії VP та її вбудованих пресетів DSP до встановлення налаштувань затримки, лімітерів та кросоверів стала величезною перевагою. Ми запрограмували систему і обмежили доступ до її настройок, отже, не повинно бути жодних проблем в роботі”.
Різні користувачі регулярно застосовують систему для музики, відео та навчання. “Аудіосистема зали добре співпрацює з іншими пристроями, тож ніхто не має проблем у використанні її за власними потребами, - розповів Міллер. – Я дуже радий, що всі лишились задоволеними”.

Інформацію надано офіційним дистриб’ютором HARMAN в Україні CП «КОМОРА»

 


 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9