Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
ІЗОЛЯЦІЯ на ярмарку Photo Kyiv
Название (сокращённое отображение): 
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ представляє виставку Мінлива хмарність на ярмарку Photo Kyiv. Експозиція складається з робіт учасників однойменної міжнародної резиденції, що пройшла в 2011 році під кураторством класика сучасної концептуальної фотографії Бориса Михайлова

2-5 листопада 2017 фонд ІЗОЛЯЦІЯ представляє виставку Мінлива хмарність на ярмарку Photo Kyiv. Експозиція складається з робіт учасників однойменної міжнародної резиденції, що пройшла в ІЗОЛЯЦІЇ 2011 року під кураторством класика сучасної концептуальної фотографії Бориса Михайлова.

У результаті захоплення ІЗОЛЯЦІЇ озброєними представниками самопроголошеної «ДНР» у 2014 році більша частина художньої колекції фонду була знищена. Серед того, що вдалося врятувати, фотографії, які потрапили до цієї експозиції: роботи Марко Цитрона (Італія), Річарда Енсетта (Велика Британія) та Флавії Жункейра (Бразилія).

У суботу 4 листопада, о 16:00 у просторі виставки пройде лекція фотографа Валерія Мілосердова Сучасні тенденції документальної фотографії.

Ярмарок Photo Kyiv проходить у комплексі Торонто-Київ за адресою вулиця Велика Васильківська 100.

Графік роботи:

2-4 листопада 12:00-20:00
5 листопада 12:00-19:00

 

Дата і час

15 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9