Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
ІЗОЛЯЦІЯ бере участь у Книжковому Арсеналі
Название (сокращённое отображение): 
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ бере участь у Книжковому Арсеналі з низкою подій. У програмі: дискусія «Голодомор 1932-1933 роки», Книжкова Арт-Середа, екскурсія Алевтини Кахідзе та Катерини Свіргуненко Книжковим фуршетом та інше

30 травня – 2 червня 2018 фонд ІЗОЛЯЦІЯ бере участь у Книжковому Арсеналі з низкою подій.

Дискусія Голодомор 1932-1933 роки
Cереда 30 травня, 15:00-15:45
Локація: Кафе Європа

Дискусія Голодомор 1932-1933 рр.: погляд у минуле, сучасне і майбутнє пройде в межах презентації українського перекладу книжки Енн Епплбом Червоний голод: війна Сталіна проти України. 

Учасники: Енн Епплбом, Юрій Рубан, Людмила Гриневич, Станіслав Кульчицький.

Книжкова Арт-Середа
30 травня – 3 червня, 11:00-20:00
Локація: Майстерні

Проект Арт-Середа святкуватиме свою другу річницю у просторі Книжкового Арсеналу. 30 травня о 19:00 відбудеться презентація цікавих книжкових кейсів з показом робіт, розповідями митців та сесією питання/відповіді.

В рамках фестивалю Книжкова Арт-Середа також створить вільну зону, де відвідувачі матимуть можливість познайомитись з книжковими проектами, які презентувались у рамках Арт-Середи, погортати книги, роздивитись ілюстрації та поспілкуватися з митцями. У просторі буде декілька тематичних зон і безліч прикладів робіт: зіни, фотопроекти, книжкові ілюстрації.

Арт-Середа – проект ІЗОЛЯЦІЇ, який триває вже два роки й створений для того, щоб надавати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження й ідеї, знайти команду однодумців та отримати коментарі експертів.

Учасники: Аліна Гаєва, Саша Коваленко, Діма Красний, Ольга Лісовська, Олександр Манукьянс, Валерій Милосєрдов, Євген Мінко, Ярина Саєнко, Вікторія Хоменко, Євген Якшин. Модераторка: Ліна Романуха.

Екскурсія Алевтини Кахідзе та Катерини Свіргуненко Книжковим фуршетом, кухнею та флуоресцентною кімнатою

Четвер 31 травня, 18:00-19:45 
Субота 2 червня, 12:00-13:45
Локація: Майстерні

З 30 травня по 2 червня IZONE бере участь у Книжковому Арсеналі, де представить виставку шовкодруків Книжковий фуршет 2018, яка складається з трьох сотень робіт, зроблених художниками у Відкритій майстерні друку IZONE. Відвідувачі матимуть можливicть не тiльки придбати роботи, а також власноруч спробувати себе у технiцi шовкотрафаретного друку. Ідея події належить кураторському дуету Книжковий обід, ініційованому навесні 2007 року Алевтиною Кахідзе та Катериною Свіргуненко.

Учасники: Алевтина Кахідзе, Катерина Свіргуненко, Стас Волязловський, Олег Грищенко, Олена Старанчук, дует Krolikowski Art, Маша Рева, Марина Самохіна та інші.

Дискусія Перспективи та проблеми культурних ініціатив на Донбасі

Субота 2 червня, 17:00-17:45
Локація: Кінозал

У вівторок 2 червня, о 17:00 у рамках програми Книжкового Арсеналу відбудеться презентація дослідження проекту ЗМІНА: Імпульс фонду ІЗОЛЯЦІЯ. Дослідження присвячене можливості соціокультурних змін в малих містах Донецької та Луганської областей на прикладі Маріуполя, Краматорська та Слов’янська. У фокусі дослідження - вплив воєнного конфлікту на економіку східноукраїнських міст, стан ринку праці та дотримання прав людини, присутність внутрішньо переміщених осіб у місцевих медіа, розвиток громадянського суспільства та потенціал культурної і креативної сфер для розвитку міст.

Учасники презентації: Олександра Слободян, Антон Лягуша, Людмила Гераймович, Андрій Солодько, Марія Грищенко, Анастасія Бойчук. Модератор: Дмитро Чепурний.

 

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9