Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
IV Зимова літературна школа в Карпатах
Название (сокращённое отображение): 
З 5 по 10 лютого в Карпатах триватиме IV Зимова літературна школа. Лекторами стануть відомі та професійні письменники, видавці, літературознавці, критики: Тарас Прохасько, Олександр Бойченко, Марк Лівін, Галина Крук, Ростислав Семків та інші

5-10 лютого в Карпатах LITOSVITA  збирає більше п’ятдесяти класних і цікавих людей в одному місці, щоб вчитися, ділитися літературним досвідом, читати один одному тексти і обговорювати їх, радитися і звісно ж – відпочивати. 

На IV Зимовій літературній школі шість в режимі нон-стоп – насичений відпочинок, гори, неформальне спілкування з відомими письменниками, цікаві вечірки, лекції, майстер-класи і практичні заняття, йога, творча психотерапія, літературні читання. І це лише третина того, що ти отримаєш. «Лекторами ми запросили найкращих профі у своїх темах, які мають не лише теоретичну базу, а й успішні на практиці. Це відомі та професійні письменники, видавці, літературознавці та критики: Тарас Прохасько, Олександр Бойченко, Марк Лівін, Галина Крук, Ростислав Семків, Стаська Падалка, Богдана Романцова, Оксана Пендерецька», - розповідають організатори.

Що буде в програмі?

• 20 годин лекцій та майстер-класів;
• 30 годин практичних занять (creative writing), аналіз і обговорення текстів;
• літературні читання, веселі вечірки та барбекю паті;
• походи в гори, ранкова йога та літературні ігри;
• творча психотерапія, маса вправ для роботи над письмом;
• 6 днів неформального спілкування нон-стоп з лекторами і учасниками.

Що розкажуть лектори?

Як почати писати і не кинути цю справу; теорія і критерії якісного тексту; як навчитися читати як письменник; як створити цікавий сюжет і небанальних героїв; як побудувати систему мотивацій і конфліктів, характерів і взаємодію персонажів; як працювати з мовою та стилістикою; як редагувати свій текст; як видати і просувати книгу. І багато-багато іншого.

Дати: 5-10 лютого 2018 року

Місце проведення: Готельно-відпочинковий комплекс «ТАОР Карпати» (с. Ластівка, Львівська обл.). Тут і мальовничі пейзажі Карпат, і свіже повітря, і чудова інфраструктура: басейн, спа, бані й чани, аквазона і т.д.

Організатор: LITOSVITA.

 

Дата і час

22 липня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9