Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
IV Міжнародний фестиваль імпровізаційної музики «Free Fest»
Название (сокращённое отображение): 
У “Довженко-Центрі” 16-18 листопада пройде IV Міжнародний фестиваль сучасної та імпровізаційної музики «Free Fest». Мета – створення та реалізація колабораційних проектів в напрямку альтернативної та експериментальної імпровізаційної музики

IV Міжнародний фестиваль сучасної та імпровізаційної музики «Free Fest» цього року відбудеться з 16 по 18 листопада в “Довженко-Центрі”.

Мета фестивалю – створення та реалізація колабораційних проектів в напрямку альтернативної та експериментальної імпровізаційної музики, пошук нових творчих зв’язків між митцями різних країн та естетичних напрямків. Окрема увага буде приділена освітній складовій: програмою Free Fest передбачені майстер-класи європейських музикантів та залучення молодих українських митців до співтворчості та спільного музикування з досвідченими професіоналами.
Free Fest – унікальна подія. Фестиваль має створити майданчик для об’єднання музикантів, що займаються сучасною імпровізаційною музикою. Це важлива подія, спрямована на розвиток та самоідентифікацію української імпровізаційноі сцени.
Фестиваль є принципово некомерційним. Його філософія – це виклик таким явищам, як масова культура з одного боку, та притаманному академічній сфері консерватизму з іншого. Free Fest прагне віднайти, чи навіть сформувати нового слухача – більш відкритого, різнобічно-розвинутого, здатного адекватно сприймати нові та актуальні течії в мистецтві і музиці.
Організатором «Free Fest» виступає проект експериментальної музики «Supremus» Дмитра і Сергія Радзецьких, що був заснований в 2009 році в Києві.
Програма фестивалю:
16 листопада
«Сцена6»
20:00 – Відкриття фестивалю: світова премьера імпровізаційної опери “ШПУНC” за участі вокального квартету «VocColours» (Дюссельдорф), Альберта Цукренко, Сергія та Дмитра Радзецьких (Київ), Олексія Артемова (Нью Йорк), квартету саксофоністів та Юрія Зморовича (Київ). 
17 листопада
«Сцена6»
12:00 – Денна програма:
• Victor Pushkar (Київ)
• «Le Cru» (Київ)
• «Ghost Cities b2b Ostrometsky» (Київ/Одеса)
Арт-куб “KORA”
16:00 – Лекція Миколи Хруста “Техніки і стратегії синтезу звука (на прикладі власних патчів, творів та імпровізацій)»
«Сцена6»
19:00 – Вечірня програма:
• “Тріо САТ” (Київ/Харків)
• trio.rar feat. Tim Mukherjee (Київ/Нью Йорк)
18 листопада
«Сцена6»
12:00 – Денна програма: виступ спільного проекту Миколи Хруста та дуету “GUMA” з спеціальною програмою створеною під час проведення “Free Fest 2018”
13:00 – Виступ проекту “W.B.B.B.” (Харків/Львів) спільно з саунд-артистом Id M Theft Able (Портленд, США)
Арт-куб “KORA”
15:00 – Відкритий воркшоп квартету “VocColours” (Дюссельдорф): “Вокал у вільній імпровізації”
19:00 – Закриття фестивалю: виступ «Українського Імпровізаційного Оркестру» (диригент Дмитро Радзецький) за участі учасників фестивалю «Free Fest 2018».
 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9