Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
IV міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT в Одесі
Название (сокращённое отображение): 
IV міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT відбудеться 8-9 вересня в Одесі і буде присвячений Дню українського кіно

IV міжнародний дитячий кінофестиваль NEXT відбудеться на Одеській кіностудії та в мережі кінотеатрів «Планета Кіно» 8-9 вересня і буде присвячений Дню українського кіно. Повідомили Вікна Одеси.

Організатором фестивалю. Як і в попередні роки, виступає Одеська кіностудія.

У конкурсній програмі МДКФ NEXT-2017 будуть брати участь професійні кінострічки вітчизняних і зарубіжних режисерів, а також аматорські — створені дітьми для дітей. На минулому кінофестивалі — в грудні 2016 року — діти з 15-ти регіонів України представили понад півсотні аматорських робіт. Зараз, за словами організаторів, до аматорського конкурсу будуть залучені діти та підлітки української діаспори Німеччини, Канади, Польщі, інших країн.

Також учасників та гостей міжнародного дитячого кінофесту чекають покази національних і зарубіжних фільмів і мультфільмів, у тому числі ретроспективні, будуть проведені майстер-класи, творчі майстерні, зустрічі з відомими діячами кіно.

 

Дата і час

23 липня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9