Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Інтерактивний майданчик
Название (сокращённое отображение): 
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ покаже виставку "Інтерактивний майданчик", що складається з медіа-інсталяцій та інтерактивних об’єктів, що поєднують сучасне мистецтво та технології, заохочуючи юних глядачів до активної взаємодії

 18 жовтня 2018 фонд ІЗОЛЯЦІЯ та WRO Art Centre (Вроцлав, Польща) вперше презентують у Києві виставку Інтерактивний майданчик для наймолодшої аудиторії. Виставка, створена командою WRO у 2008, відзначає цього року десяту річницю: за цей час її відвідали понад триста тисяч людей на трьох континентах.

Інтерактивний майданчик складається з медіа-інсталяцій та інтерактивних об’єктів, що поєднують сучасне мистецтво та технології, заохочуючи юних глядачів до активної взаємодії. Серед них Платформа – величезний інструмент, на якому можна грати всіма частинами тіла; Собака, що гавкає, реагуючи на рухи відвідувачів, і яку можна завантажити на свій смартфон; пристрій для малювання світлом; Текстури, що поєднують тактильні відчуття з візуальними; Вібра, яка дозволяє слухати музику будь-якою частиною тіла – окрім вух; та інші. Важливим елементом виставки є також імпровізований кінотеатр Chillout Cinema, де у невимушеній та розслабленій атмосфері можна подивитися добірку класичної польської анімації 1960-70-х років.

Виставці у Києві передувала низка лекцій та воркшопів від команди WRO Art Center у травні 2018. Протягом літа на базі креативної спільноти IZONE також пройде 17 воркшопів для дітей. Окрім цього, спеціально до виставки буде створено публікацію від Маґдалени Крейс, що міститиме креативні ідеї активностей для молодшої аудиторії.

Автори:

Павел Яніцкі, Збіґнєв Купіш, Патриція Мастей, Домініка Соболєвска

Відкриття:

18 жовтня 2018, 19:00

Розклад:

18 жовтня – 16 грудня 2018, 10:00 – 20:00, без вихідних

Адреса:

IZONE, вулиця Набережно-Лугова 8, другий поверх.

Проект вібдувається за підтримки Британської Ради.

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9