Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Інститут книги запрошує на дискусію про книжкові інституції в Україні
Название (сокращённое отображение): 
Український інститут книги проводить 1 червня дискусію у рамках Книжкового Арсеналу і запрошує долучитися до публічного обговорення на тему «Державні книжкові інституції в Україні та світі: місія, функції, механізми»

1 червня о 12.00 Український інститут книги проводить дискусію у рамках Книжкового Арсеналу і запрошує долучитися до публічного обговорення на тему «Державні книжкові інституції в Україні та світі: місія, функції, механізми».

Для більш змістовного діалогу ми запросили наших колег з європейських інституцій – Ґжеґожа Ґаудена, директора Польського інституту книги (2008-2016); Джека Колінґа, представника Чеського Літературного Центру, куратора англосаксонського напрямку, головного редактора англомовної версії сайту CzechLit; Ушріне Жилінскіне, директорку Литовського культурного інституту. Учасниця дискусії з українського боку – заступниця директора з розвитку Українського інституту книги Анастасія Левкова. Модераторка дискусії – очільниця відділу міжнародних відносин, виставкової діяльності та перекладної літератури Альона Кухар.

Протягом заходу матимемо нагоду наживо почути й поставити питання про особливості роботи таких установ за кордоном, зокрема у постсоціалістичних країнах, про те, які програми вони реалізовують і з якими проблемами стикаються, у чому їхня ефективність і які в них цілі на майбутнє. Це дозволить краще розуміти, які очікування від Українського інституту книги були б виправданими і як забезпечити їхнє виконання.

1 червня 12.00 – 13.45; Бізнес-майданчик Книжкового Арсеналу (2-й поверх).

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9