Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Інформаційні заходи Українського культурного фонду
Название (сокращённое отображение): 
У червні 2018 року Український культурний фонд проведе Інформаційні заходи в різних містах України

Фахівці Українського культурного фонду протягом червня 2018 року презентуватимуть конкурси культурно-мистецьких проектів (типи конкурсів, бюджет, обсяги грантів), розкриють завдання і пріоритети конкурсів, пояснять календар проведення конкурсів, технічні критерії оцінювання та критерії призначення фінансування.

На інформаційному дні потенційні апліканти зможуть отримати відповіді на запитання про те, хто може брати участь в конкурсах, які основні документи для подання на конкурс, як виглядає процедура подання документів, а також вичерпну інформацію про бюджет проекту, умови фінансування, допустимі та недопустимі витрати.
Інформаційні дні будуть проводитись кластерно – для представників західного регіону – у Львові та Івано-Франківську, північного регіону – у Києві та Житомирі, південного – в Одесі та східного – у Харкові. Додатково 7 червня буде проведено всеукраїнський інформаційний вебінар.
До участі в інформаційних заходах Українського культурного фонду запрошуються потенційні учасники конкурсів культурно-мистецьких проектів з усіх регіонів України – представники культурних інституцій, культурні менеджери й куратори, митці та інші охочі.
15 червня – Одеса
Impact hub (вул. Грецька, 1) Обов’язкова реєстрація (дедлайн 12 червня).
18 червня – Івано-Франківськ
Promprylad.Renovacion (вул. Академіка Сахарова, буд. 23) Обов’язкова реєстрація (дедлайн 13 червня).
20 червня – Львів 
 Центр Шептицького (вул. Стрийська, 29). Обов’язкова реєстрація (дедлайн 14 червня).
22 червня – Житомир
Локація уточнюється. Обов’язкова реєстрація (дедлайн 19 червня).
 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9