Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Імерсія «Cape»
Название (сокращённое отображение): 
У Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький арсенал" 24 та 25 березня бельгійський інноваційний VR-театр CREW презентує свій творчий проект C.a.p.e

 24 та 25 березня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький арсенал" бельгійський інноваційний VR-театр CREW, що створює художню реальність на межі театру, науки та нових медіа, презентує свій творчий проект C.a.p.e.

Чи можна фізично прогулятися у минулому або майбутньому? Чи можна потрапити у реальність якої насправді не існує? Чи може митець трансформувати реальність глядача і помістити його всередину образу?

C.a.p.e. (Computer Assisted Personal Environment) – новий досвід перенесення глядача всередину реальності фільму/вистави. За допомогою авторської розробки, що складається з окулярів віртуальної реальності, трекерів і навушників імерсанти опиняються геть у «серці» образу. Під час демонстрації глядачі зможуть ознайомитись з творчим проектом колективу та випробувати повне занурення у дійство (імерсію) з допомогою нових технологій.

Час сеансу становить близько 20 хвилин.

Розклад:

 

24 березня 2018:
10.00-12.00 – «C.a.p.e.»
13.00-17.00 – «C.a.p.e»
25 березня 2018:
10.00-18.00 – «C.a.p.e.»
CREW − бельгійська творча група заснована 1991-го року в Брюселі Еріком Йорісом (Eric Joris). СREW створює перформативні проекти на перетині науки, live art і перфомансу. В імерсивних виставах СREW невтомно випробовує новий потенціал інтерактивних технологій.
Досвід, що пропонує CREW, відрізняється від звичних віртуальних імерсій, що базуються на стабільній позиції глядача. Він переживає віртуальну реальність через своє власне тіло, рухається, ходить, біжить. Таке ігрове співвідношення реального часу і записаного матеріалу перетворює глядача в справжнього протагоніста проекту.
Цього року на запрошення кураторки Театральної Лабораторії Мистецького арсеналу Другий поверх (Upper Floor) Ольги Данилюк творчий колектив вперше відвідає Україну. Візит СREW став можливим завдяки підтримці Посольства Бельгії в Україні, Провінції Фландрії та Благодійного Фонду Бориса Ложкіна.
 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9