Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Ілюзія – виставка медіа-мистецтва у рамках фестивалю Гамселить
Название (сокращённое отображение): 
З 20 по 26 квітня в тернопільській галереї Бункермуз триватиме виставка медіа-мистецтва «Ілюзія». Захід пройде у межах фестивалю Гамселить

Традиційно у стінах галереї Бункермуз під час проведення фестивалю Гамселить відбудеться виставка медіа-мистецтва. Захід триватиме з 20 по 26 квітня.

Учасники:
Аліна Якубенко, Вольт Агапєєв, Дана Косміна, Дарина Вештак, Дарина Кузьміч, Ірина Костишина, Каріна Лазарук, Мітя Чуріков, Наталка Дяченко, Олександр Совтисік, Саша Долгий (куратор), Ula Julia.

Ілюзія – це об’ємне поняття, яке не ставить рамок у власній інтерпретації. Як щось, що не існує, але побудоване на існуючому – вона не є обманом. Це форма сприйняття, що неможлива без суб’єкта, який сприймає і перебуває в полоні власної точки зору. Це думка, яка пояснює себе не стабільною, непорушною об’єктивною дійсністю про яку людина має безпосереднє уявлення, а тією дійсністю, якою вона є сама. Її не може похитнути навіть усвідомлення власної фіктивности..
Ілюзія – це і дім, і гості, і відстань між ними.

 

Дата і час

22 вересня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
 
 
 
 
 
15