Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Ілюстрації майстерні «Аґрафка» в Італії визнали найкращим нон-фікшином для дітей
Название (сокращённое отображение): 
У номінації нон-фікшн для дітей у BolognaRagazzi 2018 перемогли книжки «Голосно, тихо, пошепки», «Я так бачу» творчої майстерні «Аґрафка». Офіційне нагородження відбудеться під час Болонського книжкового ярмарку-2018

Книжки «Голосно, тихо, пошепки», «Я так бачу» творчої майстерні «Аґрафка» перемогли в номінації нон-фікшн для дітей у BolognaRagazzi 2018 – однієї із найпрестижніших нагород у галузі дитячої літератури в світі.

«З видавництв з усього світу було представлено понад 1000 найменувань та 116 цифрових записів, і вибір був дуже складним: книги та програми захоплювали й переконали наших журі у своїй красі, сміливості й інноваційності», – йдеться у повідомленні.
Офіційне нагородження відбудеться під час Болонського книжкового ярмарку-2018.
Як відомо, це не перша нагорода BolognaRagazzi творчої майстерні Аґрафка. Так, 2014 року українська дитяча книжка «Зірки і макові зернята» – дебют Романи Романишин та Андрія Лесіва як авторів –  вперше отримала відзнаку престижної премії BolognaRagazzi. Тоді українці стали лауреатами номінації Opera prima.
2015 року українська книжка вдруге отримала престижну нагороду – «Війна, що змінила Рондо» від творчої майстерні «Аґрафка» і «Видавництва Старого Лева» здобула спеціальну відзнаку в номінації «Нові горизонти».
 

Дата і час

18 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9