Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Гурт Rock-H презентував нову пісню "Катерино"
Название (сокращённое отображение): 
Закарпатські рокери Rock-H презентували сольний сингл "Катерино". Пісня записана в студії 211 разом з Віталієм Телезіним, архітектором саунду багатьох альбомів "Океану Ельзи"

Нарешті після декількох дуетів закарпатські рокери Rock-H презентували сольний сингл.  Але для колективу це не просто черговий реліз. Пісня "Катерино" записана в студії 211 разом з Віталієм Телезіним, архітектором саунду багатьох альбомів "Океану Ельзи". 

За словами лідера Rock-H Віктора Янцо, вони чекали цієї співпраці цілих 6 років. Після участі в проекті "Свіжа кров" на телеканалі М1 їм радили записати альбом саме з Телезіним, але тоді хлопці не насмілилися звернутися до нього. Зараз же шкодують тільки про те, що не почали цю співпрацю раніше.

Ми дуже багато навчилися під час спільної роботи над треком, ця співпраця додала нам багато натхнення. Сподіваємось, вона сподобається слухачам - кажуть Рокаші.

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9