Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Грейсон Перрі. Марнославство дрібних відмінностей
Название (сокращённое отображение): 
Британська Рада в Україні та фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошують 16 лютого на відкриття виставки «Марнославство дрібних відмінностей» сучасного британського художника Грейсона Перрі. Серія із шести великих гобеленів досліджує смаки та соціальні класи у Великобританії

16 лютого 2016 року в ІЗОЛЯЦІЇ відкривається виставка Марнославство дрібних відмінностей сучасного британського художника Грейсона Перрі, яка триватиме до 22 березня. Цим заходом Британська Рада в Україні відкриває свою мистецьку програму у 2017 та розпочинає рік святкувань 25-ої річниці своєї роботи в Україні.

Марнославство дрібних відмінностей – це серія із шести великих гобеленів, що досліджує смаки та соціальні класи у Великобританії. Натхненні гравюрами Історія марнотрата художника Вільяма Хогарта, що доповнять київську експозицію, гобелени зображують життя вигаданого персонажа Тіма Рейквелла, від його народження крізь підлітковий та дорослий вік до передчасної смерті у автокатастрофі. Роботи насичені змістом і кольором, а також містять екстравагантні деталі із життя Великобританії: від  дизайну інтер’єрів до британської кухні, політичних протестів та пліток з життя селебріті. Композиція кожного гобелена посилається на шедеври релігійного живопису Ренесансу та запрошує нас заглибитись в історію мистецтва та соціально-політичне сьогодення Британії. Гобелени створені у 2012 році і вже були представлені у провідних музеях світу.

Грейсон Перрі, переможець головної щорічної британської премії Тернера 2003 року, став відомим завдяки  роботам в авторській техніці (кераміка), на яких зображував гострі критичні сюжети з британського життя, а також завдяки своєму незвичайному альтер-его, жінці на ім’я Клер, у яку Перрі часто переодягається.

В Україні виставку робіт Грейсона Перрі, організовану Британською Радою у партнерстві з платформою культурних ініціатив ІЗОЛЯЦІЯ, супроводжуватиме насичена освітня програма: покази документальної стрічки Питання смаку з Грейсоном Перрі, у якій художник подорожує містами Великобританії і досліджує поняття смаку та його різноманіття. А щосуботи із 15:00 до 17:00 гості зможуть прослухати серію захопливих лекцій про різні аспекти творчості художника, спеціально розроблених освітнім партнером виставки – Культурним Проектом.

У четвер 16 лютого, о 17:00 в ІЗОЛЯЦІЇ (вул. Набережно-Лугова, 8) відбудеться прес-конференція, під час якої можна буде більше дізнатися про святкову програму Британської Ради, а також здійснити прес-тур виставкою у супроводі Пабло Росселло, директора мистецької програми Британської Ради в Україні.

«Ми раді відкрити святкування 25-ої річниці своєї роботи в Україні фантастичною виставкою одного з найвідоміших сучасних митців Британії Грейсона Перрі. Усі ці 25 років Британська Рада відзначає краще з британської сучасної культури і сприяє налагодженню  зв’язків між талановитими українськими і британськими митцями, тому я не можу уявити більш вдалого способу відсвяткувати цю річницю», – коментує Саймон Вільямс, директор Британської Ради в Україні.

«З хвилюванням  відкриватимемо  виставку Грейсона Перрі, адже вона стане не лише першою подією у річній програмі святкувань 25ої річниці Британської Ради в Україні, але й ознаменується найбільшою співпрацею  між Британською Радою в Україні та ІЗОЛЯЦІЄЮ. Цей складний і водночас захопливий виставковий проект поєднує  документальне кіно, дослідження, текстиль та історію культури  у вражаючий візуальний документ про сучасне британське суспільство», – розповідає Пабло Росселло, директор мистецької програми Британської Ради в Україні.

«Виставка Грейсона Перрі є новою сторінкою в історії плідної співпраці між фондом ІЗОЛЯЦІЯ та Британською Радою в Україні.«Марнославство дрібних відмінностей» – це тонка й вдумлива критика сучасного британського суспільства, що єрезультатом глибокої персональної розвідки митця. Від самого заснування фонд ІЗОЛЯЦІЯ спеціалізується на мистецтві, що досліджує соціальні проблеми, і на нашу думку, проект Грейсона Перрі, лауреата престижної премії Тернера, є в Україні не менш актуальним, ніж у Британії», – коментує Любов Михайлова, засновниця фонду ІЗОЛЯЦІЯ.

Грейсон Перрі (1960) народився у Челмсфорді, Ессекс, Великобританія. Живе та працює у Лондоні. Персональні виставки Перрі відбувались у найпрестижніших музеях та галереях світу: Мистецька галерея Барбікан у Лондоні (Великобританія, 2002), Міський музеї Амстердама Стеделейкмюсеум (Нідерланди, 2002), Музей Енді Ворхола у  Піттсбурзі (США, 2006), Центр сучасного мистецтва у Канадзаві (Японія, 2007), Британський музей (Великобританія, 2011). Отримав премію Тернера у 2003 році.

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9