Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Grassroots: низові ініціативи в малих містах
Название (сокращённое отображение): 
17 жовтня у креативній спільноті IZONE відбудеться презентація проекту Vidlikproject про досвід роботи з локальними спільнотами. Протягом 10-денної поїздки команда проекту допомогає місцевим підліткам практично долучитися до сучасного мистецтва та сформувати свою ініціативну групу, яка продовжуватиме мистецьку діяльність у власному місті і після проекту

У вівторок, 17 жовтня о 19:00 у креативній спільноті IZONE відбудеться презентація проекту Vidlikproject. Щастя, Авдіївка, Каховка, Теплодар, Шарівка, Бориспіль. Шлях в 20 000 кілометрів, шість ініціативних груп, одинадцять вистав. Команда Vidlikproject презентує свій досвід роботи з локальними спільнотами.

Що роблять низові ініціативи для децентралізації та розвитку локальної культури в Україні? Хто долучається до проектів у малих містах? Яка етика відносин організацій великих міст зі спільнотами в малих містечках та територіальними громадами? Про ці та інші питання поговоримо під час події з учасниками проекту.
В результаті реалізації проекту були створені творчі ініціативи місцевої молоді та підлітків: Mistoshchastya (Щастя, Луганської обл.), TechiA (Авдіївка Донецької обл.), ArtArea (Каховка, Херсонської обл.), SPACE JUMP (Теплодар, Одеської обл.), StarsSharivka (Шарівка, Харківської обл.), SunRize (Бориспіль, Київської обл.), які зараз активно функціонують у малих містах, продовжують мистецьку діяльність, провокують, змінюють простір свого міста, створюють івенти та вистави, реалізують власні проекти.
Vidlikproject - освітній соціально-культурний проект, спрямований на розвиток культури в маленьких містах та селах України, шляхом залучення молоді у створення власних ініціатив. Протягом 10-денної поїздки команда проекту допомогає місцевим підліткам практично долучитися до сучасного мистецтва та сформувати свою ініціативну групу, яка продовжуватиме мистецьку діяльність у власному місті і після проекту. На презентації команда Vidlikproject шукає партнерів та запрошує ознайомитись з проектом, обговорити цікаві кейси та проблеми ініціативи.
Вхід вільний
Вул. Набережно-Лугова, 8 
IZONE, 4 поверх
 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9