Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Goethe-Institut відзначає 25-річчя в Україні
Название (сокращённое отображение): 
Німецький культурний центр Goethe-Institut відзначає 25 років діяльності в Україні. За цей час інституція реалізувала понад 20 000 проектів у галузі культури і освіти

У липні німецький культурний центр Goethe-Institut відзначає 25 років діяльності в Україні. За цей час інституція реалізувала понад 20 000 проектів у галузі культури і освіти.

«В Україні існує великий інтерес до німецької мови і культури: за останні 25 років наші мовні курси відвідало понад 80 000 слухачів. Всі ці роки ми активно працюємо, щоб задовольнити такий інтерес.Goethe-Institut в Україні  — це не лише курси німецької мови, це також підтримка українських митців та освітян у побудові діалогу з Європою», ― говорить Беате Кьолер, директорка Goethe-Institut в Україні.

Починаючи з 1993 року Goethe-Institut в Україні організував десятки виставок і семінарів, кінофестивалів і музичних концертів, театральних вистав та зустрічей українських і німецьких культурних діячів.

Тільки за останні роки завдяки проекту «Культурно-освітня академія» 200 культурних менеджерів із різних регіонів України отримали гранти на реалізацію своїх ініціатив, Goethe-Institut відкрив перший в Україні Німецький цифровий дитячий онлайн-університет, підтримав переклад українською понад 100 німецьких книг та ініціював конкурс на кращий книжковий дизайн ― відтепер найкрасивіші українські книги бачить увесь світ на Франкфуртському книжковому ярмарку.

Влітку 2018-го завершується один із наймасштабніших проектів Goethe-Institut в Україні — Українсько-німецький рік мов 2017/2018, який ініційовано з нагоди 25 років встановлення дипломатичних відносин між Німеччиною і Україною.

 

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9