Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Генсек Ради Європи офіційно попросив Путіна помилувати Олега Сенцова
Название (сокращённое отображение): 
Генеральний секретар Ради Європи звернувся до президента Росії Володимира Путіна з офіційним проханням помилувати українського режисера Олега Сенцова

 Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Яґланд звернувся до президента Росії Володимира Путіна з офіційним проханням помилувати українського режисера Олега Сенцова, який 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів.

Як керівник РЄ, генсек має право це зробити згідно з Європейською конвенцією з прав людини, інформує «Голос Америки».

«Документ було відправлено, чекаємо на офіційне підтвердження дипломатичними каналами Росії», - повідомила прес-служба Ради Європи.

Повідомляється також, що 20 червня Турбойрн Яґланд відвідав Москву, де зустрівся з президентом РФ Путіним, міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим та російською омбудсменкою Тетяною Москальковою. За словами заступника генсека Даніеля Гольтгена, питання звільнення українських політичних в'язнів під час переговорів не порушувалося.

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9