Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Гарі Хоффман виступить у Національній філармонії
Название (сокращённое отображение): 
У Національній філармонії України 23 листопада виступить видатний віолончеліст сучасності Гарі Хоффман у співзвучному діалозі із українським віртуозом-скрипалем Валерієм Соколовим

«Тільки один інструмент може сказати набагато більше, ніж цілий оркестр – віолончель» (американське видання «Голос Півночі» 2010р. - сайт Г.Хоффмана).

І тільки такий видатний віолончеліст сучасності, як Гарі Хоффман, передасть найтонші нюанси  представленої у концерті високої класики – у співзвучному діалозі із віртуозом-скрипалем Валерієм Соколовим.  Концерт відбудеться 23 листопада о 19.00 в Колонній залі імені М.В.Лисенка Національної філармонії України.

Про учасників концертного проекту.

Гарі Хоффман (віолончель, США) - один з видатних віолончелістів нашого часу.Постійний соліст найвідоміших світових оркестрів, він виступав у Чикаго, Лондоні, Монреалі, Торонто, Сан-Франциско, Балтіморі та з Національними симфонічними оркестрами, а також з камерними оркестрами Англії, Москви та Лос Анджелеса, Національним оркестром Франції, Orchester de la Suisse Romande, оркестрами Нідерландської та Роттердамської філармоній, Клівлендським оркестром Blossom Festival, Філадельфійським оркестром та багатьма іншими. 

Хоффман регулярно співпрацює з такими відомими диригентами, як Андре Прівін, Шарль Дютуа, Мстислав Ростропович, Пінхас Цукерман, Ендрю Девіс, Герберт Бломстедт, Кент Нагано, Хесус Лопес Кобос та Джеймс Лівайн. 

Знаний віолончеліст бере участь у провідних концертних і камерних музичних сезонах по всьому світі, а також на престижних фестивалях - таких, як Равінія, Марлборо, Аспен, Бат, Евіан, Хельсінкі, Верб'є, Монті Моцарт, Шлезвіг-Гольштейн, Стреза, Міжнародні фестивалі у Кольмарі і Тулоні. Він є постійним учасником струнних квартетів, включаючи квартети Емерсон, Токіо, Борромео, Брентано та Ізаї. 

Гарі Хоффман народився у Ванкувері (Канада) в 1956 році, був наймолодшим викладачем в історії Музичної школи при Індіанському університеті, де викладав вісім років. З 2011 викладав в Chapelle de Musique Reine Elizabeth в Брюсселі. Нині живе у Парижі, постійно співпрацює з такими лейблами як BMG (RCA), Sony, EMI та Le Chant du Monde, La Dolce Volta.

Грає на віолончелі 1662 року майстра Ніколо Аматі, відомою під назвою “ex-Leonard Rose”.

Валерій Соколов народився в Харкові в 1986 році. Займається грою на скрипці з 5-річного віку. Навчався в школі ім.Ієгуді Менухіна (клас професора Наталії Боярської), Королівському Коледжі Музики в Лондоні (клас професора Фелікса Андрієвського), стажувався у Марка Лубоцького в Гамбурзі. У 2005 році стає володарем Гран-прі міжнародного конкурсу ім.Джордже Енеску (Бухарест, Румунія). У 2010 році Валерій закінчив аспірантуру елітної музичної академії в Кронберзі (Франкфурт, Німеччина) за класом Гідона Кремера і Анни Чумаченко, а в 2014 році – стажування у Віденській консерваторії у Бориса Кушніра.

Регулярно співпрацює з провідними оркестрами світу - оркестром Бі-Бі-Сі, оркестром де Парі і оркестр ім. Густава Малера, оркестрами Радіо Франції і  Баварського Радіо (Мюнхен) та оркестр NDR у Гамбурзі, Камерним оркестром Європи, Клівлендським оркестром, оркестром Тонхаллє (Цюріх), Роттердамським філармонійним оркестром, Бірмінгемським симфонічним оркестром, Токійським симфонічним оркестром, Сеульським філармонійним оркестром, оркестром NAC (Оттава), Національним оркестром Франції та камерним філармонійним оркестром міста Бремен (Німеччина) та багатьма іншими, під керуванням визначних диригентів світу і з найвизначнішими ксолістами сучасності.

Дириґент Віталій Протасов народився у Севастополі. Закінчив Національну музичну академію України (клас Романа Кофмана). Директор і асистент Головного дириґента Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України. У 1998 році брав участь у створенні Ансамблю сучасної музики Рикошет (Київ). У 2006 році разом з композитором О.Щетинським створив ансамбль сучасної музики «Київ - Симфоньєта». Дириґував філармонічними симфонічними та камерними оркестрами Києва, Дніпропетровська, Луганська, Львова, Рівного, Одеси, диригував у Польщі, Німеччині, Франції, Китаї. Учасник українських фестивалів сучасної музики Київ Музік Фест, Європейський музичний простір, ГогольФест (Київ), Контрасти (Львів),

Два дні і дві ночі (Одеса) тощо.

Створення Національного камерного ансамблю “Київські Солісти” – здійснення  мрії відомого скрипаля, професора, народного артиста України Богодара Которовича (1941-2009). Колектив, визнаний слухачами і критиками у різних країнах світу, об`єднує талановитих молодих музикантів України Більшість із них - лауреати національних та міжнародних конкурсів і представляють школу Б.Которовича. Нині художній керівник-директор колективу – Анатолій Васильківський.

Високий поетичний дух артистів у поєднанні з притаманним українській музичній культурі авангардизмом підкорював світову публіку у таких відомих залах як  Люксембурзький палац та «ЮНЕСКО» в Парижі, Коміше Опер в Берліні, Велика Національна філармонія у Варшаві, “Flagey” у Бельгіії, РадіоКультурхауз і концертний зал замку Ліхтенштейн у Відні, «Еспланада» в Сінгапурі та на Всесвітній виставці «Експо» (Японія). Ансамбль -  запрошений учасник міжнародних фестивалів імені Д.Ойстраха (Пярну, Естонія), сучасної музики «Варшавська осінь» (Варшава, Польща), сучасної музики у Кракові (Польща), класичної музики у Рурі (Німеччина), симфонічної музики в Алжирі, Габала фестиваль в Азербайджані  та    «Музичні    прем`єри    сезону»,  «Київ Музик Фест», «Гогольфест», «Нова музика», «ChamberArt Music»  в Україні.

За активну творчу діяльність у репрезентації української виконавської культури у світі ансамбль «Київські Солісти» отримав статус «Посол української культури» Міністерства закордонних справ України.  2010-го року указом Президента України колективу присвоєно звання «Національний камерний ансамбль».

Національний камерний ансамбль «Київські солісти»

Диригент – Віталій Протасов

Солісти –

Лауреат міжнародних конкурсів Валерій Соколов (скрипка)

Лауреат міжнародних конкурсів  Гарі Хоффман (віолончель, США)

Програма:

Антоніо Вівальді – Концерт для віолончелі і скрипки з оркестром

Франц Шуберт – Квінтет До мажор

Виконують:  Валерій Соколов (І скрипка), Ольга Шелешкова (ІІ скрипка),

Олександр Лагоша (альт), Сергій Казаков (І віолончель), Гарі Хоффман

(ІІ віолончель)

Йоганнес Брамс – Концерт для скрипки, віолончелі і оркестру ля мінор. 

Дата і час

11 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9