Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Галерея Українського дому у Варшаві оголошує конкурс на виставки у 2018 році
Название (сокращённое отображение): 
До 18 січня триває прийом заявок для участі в конкурсі на виставки у Галереї Українського дому в 2018 році. Кушльтурний осередок безкоштовно надає приміщення та наявне технічне оснащення

Художників, перформерів, фотографів запрошують до участі в конкурсі на виставки в Галереї Українського дому в 2018 році.

Галерея Українського дому у Варшаві запрошує до пропозицій не лише українців, але й поляків та художників інших національностей, ідеї яких повязані з українською тематикою.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати детальний опис проекту, який художник хоче показати в Галереї Українського дому (з фото робіт, лінками на відео і т.д.), а також своє CV чи портфоліо на адресу y.lashchuk@ukrainskidom.pl.

В темі повідомлення слід написати: Виставки 2018

Галерея Українського дому безкоштовно надає приміщення та наявне технічне оснащення (проектори, озвучення та інше), але не забезпечує оправи робіт, друку фотографій та транспортування.

Зважаючи на те, що Галерея Українського дому виконує багато функцій і часто приймає гостей різних заходів, авторам просторових праць, відео та звукових інсталяцій потрібно це враховувати.

Заявки приймаються до 18 січня. Результати будуть оголошені до 1 лютого.

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9